Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Muzyka na mszy św, a potem na weselu- kwartet smyczkowy- co myślicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BasiaBasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2015, 7:43    Temat postu: Muzyka na mszy św, a potem na weselu- kwartet smyczkowy- co myślicie? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o kwartecie smyczkowym podczas mszy w kościele, życzeniach, obiedzie czy pierwszym tańcu? Dodaje klasy, czy już niepotrzebny przepych? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2015, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu, to wszystko zależy, jakie to wesele jest. Czy jest tradycyjne czyli do rana, czy to jest tylko okolicznościowy obiado-kolacja np. do g. 20m00.
Myślę, że w przypadku nawet tradycyjnego wesela czyli kapela lub dj taki kwartet może urozmaicić przyjęcie weselne. Ostatnio wiele młodych par decyduje się na te dodatkowe atrakcje. Wiadomo, że to pociąga za sobą jakieś dodatkowe koszty. Inna atrakcja to np. krótki reczital kogoś np z teatru muzycznego czy operetki- daje tylko jeden przykład. Wszystko wg. uznania i zasobności portfela.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jędrzej
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2015, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłaniam się nisko wszystkim jako nowy na tym zacnym forum uśmiech Wydaje mi się, że występ kwartetu smyczkowego może być znakomitą ozdobą obiadu weselnego. Mam wrażenie, że w Polsce pokutuje niekiedy takie przekonanie, że kwartet smyczkowy jako zespół akompaniujący podczas obiadu weselnego to rodzaj wymysłu, kaprysu nowobogackich. Moim zdaniem - nic bardziej mylnego! Kwartet smyczkowy po prostu produktem ekskluzywnym pod każdym względem. Obecność czterech muzyków we frakach od razu przywołuje skojarzenia z dworskimi balami, gdzie pełne szyku i gracji pary wirowały w takt walca. Dobry, zgrany, elegancko ubrany kwartet smyczkowy to strzał w dziesiątkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mlodociany
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 2 Cze 2015, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to genialny pomysł, byłem kiedyś na ślubie z takim kwartetem i dawało to bardzo dobry efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jędrzej
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 3 Cze 2015, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wymarzonydzien
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że to świetny pomysł uśmiech trochę urozmaicone będzie, ja zawsze się wzruszam przy tego typu ,,wymyślać''

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majza
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Lip 2015, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry, u mojej znajomej był góralski kwartet smyczkowy;) przygrywali podczas obiadu, fajna sprawa;)
_________________
Ideał stworzono po to, aby można było lepiej widzieć swoje niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelona19
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa oczko ja jstem jak najbardziej za
_________________
blog modowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto 24 Lis 2015, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa uśmiech ja raczej nie mogę sobie pozwolić na taką atrakcję ze względów finansowych, więc będę miała tradycyjnie tylko zespół. Kwartet smyczkowy w kościele - już sobie to wyobraziłam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group