Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Śmieszne dekoracje, czy wypada?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia22
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 21:47    Temat postu: Śmieszne dekoracje, czy wypada? Odpowiedz z cytatem

Cześć, w tym roku bierzemy ślub, a ja nie myślę już o niczym innym uśmiech.
Jesteśmy na etapie wybierania dekoracji ślubnych i myślałam o czymś z jajem uśmiech. Np taka tablica na samochód:

http://happenings.pl/glowna/122-tablica-rejestracyjna.html

jednak zastanawiam się czy mój przyszły mąż nie obrazi się za coś takiego. Czy uważacie, że nie zrobię mu tym wstydu przed rodziną, nie chcę żeby mieli go za pantofla, któremu "zabieram wolność".
Nie chcę pytać mojego Tomka, bo on kazał mi się samej zająć dekoracjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy jakie Twoj Narzeczony ma poczucie humoru.Mysle ze takie tablice na aucie przykrosci nie zrobia zreszta nie od dzis sie mowi ze slub to koniec wolnosci kumpli i piwa oczko Z dekoracjami na sali to radzila bym stonowac z humorem bo slub to wazne wydarzenie a nie cyrk aczkolwiek nie moze byc wrecz grobowo i sztampowo. Wszystko od was zalezy i mimo ze narzeczony zostawil dekoracje na twojej glowie to jak go zapytasz to nie zaszkodzi:) Faceci chyba tak maja dekoracje dla nich pierdoly ale tez chca wiedziec i decydowac jak cos bedzie wygladac. A lepiej by wiedzieli niz mieli by potem narzekac ze nie mieli prawa glosu bo to my kobiety decydowalysmy;) a tak na marginesie fajna tablica mi sie podoba a co niech wie ze koniec wolnosci;p
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Wasz ślub,więc wg mnie każda forma dekoracji będzie trafiona jeżeli Wam będzie się to podobać. Akurat tutaj zgadzam się,ze jest to zależne od poczucia humoru,także Waszych gości:)
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BuduarGirl
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 26 Mar 2015, 14:45    Temat postu: Re: Śmieszne dekoracje, czy wypada? Odpowiedz z cytatem

Asia22 napisał:
Cześć, w tym roku bierzemy ślub, a ja nie myślę już o niczym innym uśmiech.
Jesteśmy na etapie wybierania dekoracji ślubnych i myślałam o czymś z jajem uśmiech. Np taka tablica na samochód:

http://happenings.pl/glowna/122-tablica-rejestracyjna.html

jednak zastanawiam się czy mój przyszły mąż nie obrazi się za coś takiego. Czy uważacie, że nie zrobię mu tym wstydu przed rodziną, nie chcę żeby mieli go za pantofla, któremu "zabieram wolność".
Nie chcę pytać mojego Tomka, bo on kazał mi się samej zająć dekoracjami.

czemu koniec wolności ma dotyczyć jego? On Ci wolności nie zabiera? Napis dotyczy raczej Was. Widziałam dużo takich tabliczek i koszulek na kawalerski/panieński-raczej odbierane są pozytywne. I wydaje mi się, że nawet jeśli Ty jesteś odpowiedzialna za dekoracje (chociaż "kazał mi" brzmi strasznie) to Twój Tomek mógłby rzucić okiem na 1-2 końcowe propozycje. A jak nie chce mu się, to cóż...nie ma prawa głosu:)
_________________
Kawa, kartony i wesele:) Czyli jak się urządzić i nie zwariować

Moje STD uśmiech Jeden krok bliżej Wielkiego Dnia
http://buduargirl.blogspot.com/2014/11/realizacja-save-date.html#more
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2015, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrobina humory nigdy nie zaszkodzi.

Na naszym torcie weselnym umieściliśmy taką figurkę.
Wszystkim się podobała uśmiech


_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanielaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie, czy postrzegasz ślub dla siebie czy dla rodziny. odpowiedź sama Ci się nasunie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasiasta
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią 22 Maj 2015, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PartyTajm_com_pl napisał:
To Wasz ślub,więc wg mnie każda forma dekoracji będzie trafiona jeżeli Wam będzie się to podobać. Akurat tutaj zgadzam się,ze jest to zależne od poczucia humoru,także Waszych gości:)

Dokładnie, to Wy powinniście zdecydować, na co macie ochotę, na jakie dekoracje na swoim weselu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miliemili
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 9 Cze 2015, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie dekoracje sa mega super! to jest Wasz dzien i najważniejsze żeby się dobrze bawić i miło to zapamiętać!
Pozdrawiam
_________________
narzutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kima
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie 21 Cze 2015, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie, moim zdaniem warto ten dzień urozmaicić
_________________
bransoletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj oprócz standardowej tablicy 'Para Młoda",są rożne inne śmieszne wstawki czy figurki na tort i osobiście nie widzę w tym nic złego,wręcz przeciwnie. Zapytaj narzeczonego co o tym myśli oraz czy nie będzie mu to przeszkadzać,ale raczej nie powinno:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group