Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odżywić zniszczone włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zniszczony rozdwojony włos się nie naprawi, nie sklei się, nie odżyje. jedyne co możena zrobić - sama tak zrobiłam i jestem po jakimś czasie bardzo zadowolona, to obciąć znaczną część zniszczonych włosów, a o te co wyrosną - dbać trudno jest przełamać się żeby zciąć włosy, ale niestety, to jest jedyne rozwiązanie. ja po kilku miesiącach od tamtego czasu, mam prawie taką samą długość, ale włosy są zadbane i lśniące. a i ważne jest ,żeby podcinać je co 2-3 miesiące, ponieważ znicszczone końcówki będą się rozdwajać coraz "dalej" i włosy będą się łąmać - skutek: jeszcze krótsze włosy niż jakbyś podcięła. poza tym stosuj odżywki, maski, dobre szampony. i taka rada od mojej fryzjerki: włosy ścięte prosto nie niszczą się tak jak cieniowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 26 Cze 2017, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myslałaś żeby iść na zagęszczanie włosów ? wtedy by o wiele ładniej wyglądały uśmiech a twoje miałyby spokojnie czas odrosnąć i się zregenerować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baya
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw 29 Cze 2017, 9:45    Temat postu: szampon z alg morskich Odpowiedz z cytatem

mnie np bardzo ładnie włosy odzywia i wzmacnia szampon z alg morskich. Nie wiem czy słysząłyście o marce Alg Borje, na prawde rewelacyjne kosmetyki czy suplementy diety http://sklep.alg-borje.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MilenaDobosz
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon 10 Lip 2017, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płukanka z kwiatu lipy świetnie nawilża włosy http://fryzury.pl/artykuly/pielegnacja/naturalne-nawilzenie-plukanka-z-kwiatu-lipy/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto 1 Sie 2017, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno kosmetyki z olejem kokosowym są bardzo skuteczne. Tutaj https://magvita.pl/ możesz takie kupić - szampony, odżywki itp. Olej kokosowy nawilża i odżywia. Myślę, że skutecznie poprawi kondycję włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gominoanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 4 Sie 2017, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi swojego czasu oprócz stosowania odżywek ze spłukiwaniem, maseczek pomogła bardzo nafta kosmetyczna. stosowałam regularnie przez kilka miesięcy. teraz chciałabym do tego wrócić i stosowac raz na 2 tygodnie żeby dodać włosom blasku.
_________________
rehabilitacja naderwanego mięśnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lorris
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 10 Sie 2017, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zmianę diety, więcej o temacie na http://dietadlawlosow.pl/dieta-zdrowe-wlosy-2/ natychmiastowych efektów nie będzie ale z czasem można uzyskać poprawę, oczywiście nie rezygnując z odpowiedniej pielęgnacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 16 Wrz 2017, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła w takim przypadku na dermokosmetyki, pooglądaj sobie wybór jest spory https://eapteka.pl/dermokosmetyki a mają dobry skład i na prawdę lepiej się sprawdzają niż takie drogeryjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asenath
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2017, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na sprawdzone, naturalne sposoby. Przynajmniej u mnie najlepiej się sprawdziły, bo drogeryjne kosmetyki to było tylko działanie doraźne i chwilowe np. żeby włosy się lepiej rozczesywały. Nie zauważyłam jednak, żeby poprawiały ich kondycję. Tak samo zabiegi w salonie fryzjerskim. Pomogła mi dopiero maseczka z dwóch żółtek wymieszanym z łyżką oliwy i odrobiną olejku rycynowego. Taką maskę najlepiej trzymać na włosach przynajmniej przez 40 min., ale wiadomo - im dłużej tym lepiej. Ja jeszcze do tego staram się podgrzewać ręcznik, którym owijam głowę. Później trzeba wszystko dokładnie spłukać, nałożyć odżywkę i rozczesać, a jak wyschną to już nawet po 1 razie widać różnicę uśmiech Mi zajęło około 2 miesiące, żeby doprowadzić swoje włosy do dobrego stanu. Później podcięłam końcówki i teraz wygląda to naprawdę dobrze uśmiech
_________________
autoklaw kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2017, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem jedyną opcją jest po prostu skrócenie włosów. Można je później przedłużyć za pomocą włosów naturalnych. Tutaj na przykład: https://cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-naturalne-_Wlosy-na-ringach-155.html kupicie naturalne włosy na ringach. Kolorów dostępnych jest bardzo wiele więc na pewno bez problemu uda się Wam je dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 8 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group