Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odżywić zniszczone włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo fajnie sprawdza się również Olaplex, po zabiegu włoski przed dłuższy okres czasu są wygładzone i pełne zdrowego blasku. Zabieg wykonuję średnio co kilka miesięcy, a tak to regularnie odwiedzam swoją fryzjerkę w In Harmony na odświeżenie kolorku i podcięcie końcówek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo pomogła zmiana kosmetyków na naturalne Prouve https://www.prouve.com/category-codziennapielegnacja ma takie .Mam włosy rozjaśniane więc trochę niestety zniszczone. Po stosowaniu tych produktów ,włosy juz nie sa takie suche i zniszczone, nawilżyły sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aidan51
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbać o włosy?
_________________
dach płaski spadek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 26 Maj 2020, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zabiegami w salonach fryzjerskich uśmiech Z tego co wiem, to lada dzień znowu mają się otworzyć, także warto umówić się na wizytę. Ja ze swojej strony mogę polecić kurację na włosy B Tox Intense z Inoara. Włosy są po nim mocniejsze, zdrowsze i wygładzone, a efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni - w zależności od włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz odbudować włosy to polecam przetestować nbaturalne środki jak np własnoręcznie wykonany szampon do włosów w kostce! na stronie https://www.bee.pl/szampon-w-kostce-dzialanie-zalety-i-samodzielne-wykonanie-a-820.html znajdziesz pełen przepis jak go wykonać. Składniki sa w pełni ekologiczne i na dodatek łatwo dostępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja serdecznie polecam wam profesjonalne zabiegi w salonie fryzjerskim, od jakiegoś czasu nie kupuję już żadnych specyfików do domowego użytku - pieniążki przeznaczam na wizytę w salonie uśmiech ostatnio za namową znajomej zrobiłam Olaplex w In Harmony - włoski są pełne zdrowego blasku i mega mięciutkie - jak z reklamy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
74yadsj894
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madziulek555 napisał:
Ja serdecznie polecam wam profesjonalne zabiegi w salonie fryzjerskim, od jakiegoś czasu nie kupuję już żadnych specyfików do domowego użytku - pieniążki przeznaczam na wizytę w salonie uśmiech ostatnio za namową znajomej zrobiłam Olaplex w In Harmony - włoski są pełne zdrowego blasku i mega mięciutkie - jak z reklamy oczko


Ty jeszcze miałaś szczęście że było co odbudowywać uśmiech Moje włoski były już też przerzedzone - kupiłam tupet wpinany z włosów naturalnych na https://hairly.pl i cieszę się dawną fryzurą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 11 Lut 2021, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do samego odzywienia duzo zalezy od tego w jakim stanie sa wasze wlosy teraz. Jesli nie sa one jakos szczegolnie zniszczone to bardzo fajnie moglby zadzialas olejek arganowy od inoar. Jesli jednak wasz problem jest powazniejszy to najlepiej postawcie na ich maske regenerujaca. ONa jest zdecydowanei mocniejsza i bardzo intensytwnie nawilza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 3:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki do włosów znajdziecie w https://visal.pl/331-wlosy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blanca48
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obciąć końcówki i robić olejowanie włosów na noc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group