Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odżywić zniszczone włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najlepsze rezultaty przynoszą profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne np.olaplex, raz na kilka miesięcy chodzę do salonu In Harmony i tam moimi włoskami zajmują się profesjonalistki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze powinnaś pomyśleć o jakis suplementach, które pozytywnie wpłyną na Twoje ciało od wewnątrz. Dodatkowo, tutaj : https://migliori-integratori.it/ możecie przeczytać wiele ciekawych informacji w tym temacie. Sądzę, ze naprawdę znajdziecie tam coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry ręcznik na pewno też coś pomoże. W tym zakresie mogę Ci polecić https://tekstyliowo.pl/ . Korzystam od lat z tego sklepu i zawsze otrzymuję produkty najlepszej jakości. Jeżeli szukacie dobrych ręczników do swojego domu to zdecydowanie polecam to wyjście. Dajcie znać co myślicie o tej ofercie. [/u]
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vthiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie polecić jakieś dobre szampony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi fryzjerka z In Harmony poleciła produkty od Kevina Murphy są drogie ale zarówno działanie jak i skład mają rewelacyjny, ja przekonałam się do nich ponieważ za każdym razem kiedy odwiedzam salon dziewczyny używają tylko tych produktów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam maski do włosów od Bielendy z serii botanic spa rituals ze skrzypem i czarną rzepą. Spory zastrzyk naturalnego wzmocnienia dla zniszczonych włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim,
od długiego czasu borykam się ze słabymi, wypadającymi włosami także stwierdziłam, że jako "ekspert" ( lol lol lol ) się wypowiem. Ogólnie nie będę się rozpisywać, bo dnia mi nie starczy, także w dużym skrócie. Moja znajoma interesuje się kosmetykami, prowadzi nawet własny blog na ten temat i na słabe włosy poleciła mi odżywkę firmy Biotebal. Jako, że to zaufana kumpela to od razu zamówiłam i powiem wam, że naprawdę efekty są super. Także jakby któraś chciała sprawdzić to podsyłam link https://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-odzywka-kosmetyk
pozdrawiam Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra odżywka powinna tutaj dać radę. Rzuć okiem na tą od Enilome: https://www.doz.pl/apteka/p136280-Enilome_Healthy_Beauty_Green_odzywka_regeneracja_i_odbudowa_300_ml. Enilome to bardzo dobre dermokosmetyki w korzystnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim włosy po oleju kokosowym staną się mocniejsze -https://migliori-integratori.it/come-faccio-a-valorizzare-i-miei-capelli-con-2-semplici-prodotti-culinari/ . Po stosowaniu maski z oleju kokosowego na włosy można zauważyć, że rzadziej się łamią, co jest najczęstszym defektem, jaki może być widoczny na naszej głowie.  
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 miesiące temu spaliłam sobie włosy farbą, która miała lekko rozjaśnić moje włosy, a niestety wyszło inaczej. Postanowiłam kupić w sklepie https://aloesy.com/ kosmetyki z aloesem i do tego sok z aloesu i wcierać go na suche już włosy. Powiem wam że stan moich włosów jest znacznie lepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 11 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group