Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odżywić zniszczone włosy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina03
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 2

PostWysłany: Czw 19 Mar 2015, 13:38    Temat postu: Jak odżywić zniszczone włosy Odpowiedz z cytatem

Witam Dziewczyny,
mam do Was pytanie. Mam zaplanowany ślub za rok, teoretycznie to jeszcze mnóstwo czasu. Ale w praktyce na pielęgnacje włosów i doprowadzenie ich z mojego teraźniejszego stanu do normalności to jakaś syzyfowa praca. NA włosach miałam robione wszsytko. Malowałam, rozjaśniałam, malowałam. No i efekt jest taki, ze sa strasznie przesuszone i łamliwe. Proszę poradźcie czy macie jakies sprawdzone sposoby pielegnacji, czy warto w takiej sytuacji wziac jakies apteczne leki, bo nie chce wyjsc w dniu z miolła na głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maseczka z żółtka – do żółtka dodaj kilka kropel soku z cytryny, łyżkę oliwy z oliwek, takim kompresem owiń włosy i oglądając ulubiony serial lub czytając gazetę poczekaj godzinę, po czym spłucz ciepłą wodą.

Rycynowa emulsja – sok z całej cytryny wymieszaj z łyżką oleju rycynowego, owiń głowę folią aluminiową i ręcznikiem, po 20 minutach spłucz ciepłą wodą.

Cytrynowa lub octowa płukanka – do litra wody wciśnij sok z całej cytryny lub 1/2 szklanki octu (ocet niezbyt ładnie pachnie, ale włosy po nim naprawdę ładnie się błyszczą), umyte włosy płucz w płukance.

Kompres z piwa – podkradnij pół szklanki piwa swojemu mężczyźnie, dodaj żółtko, nałóż na mokre włosy, owiń folią i ręcznikiem, po 15 minutach spłucz.

Kompres z olejku kokosowego: odrobinę lekko podgrzanego olejku wetrzyj w skórę głowy (przyspiesza wzrost nowych włosów) i obficie nałóż go na całe włosy. Zawiń folią i ręcznikiem, pozostaw na 1-2 godziny (a nawet całą noc). Potem dwukrotnie umyj włosy szamponem.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
maciek0zielinski
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2015, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zniszczonych włosach wiele osób używa wyciągu z orzechów makadamii. Olejki makadamia świetnie odżywiają i wspomagają zniszczone włosy. Ponadto włosy są łatwiejsze w układaniu i zyskuję naturalny blask. Dlatego warto wypróbować kosmetyki z tej serii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malina03
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 2

PostWysłany: Czw 28 Maj 2015, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny, ja na razie sprobowałam suplement vitapil. niedawno skonczyłam dwumiesieczna kuracje. i jestem nawet zadowolona z rezultatów. rosna mi nowe baby hair na głowie i mniej troche wypadaja. postanowiłam tez dokupic lotion, ktory wyszedł niedawno, to odzywka bez spłukiwania do wcierania w skore głowy. sprawdze jak ten preparat podziała na włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 24 Cze 2015, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ta odzywka z kreatyna http://www.bdsklep.pl/joanna-1000g-professional-rebuilding-hair-odzywka-odbudowujaca-z-keratyna,id-236282 jest dobra?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Lip 2015, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pij drożdże, łykaj skrzypowitę i wit. A+ E. Mi naprawdę pomogło odratować włosy po codziennym katowaniu ich prostownicą. Poza tym zrobi Ci się ładniejsza cera i twardsze paznokcie język

Tu przepisik na drożdżowy napój:
1/3 kostki świeżych drożdży zalewamy wrzącą wodą i czekamy, aż dokładnie się rozpuszczą. Aby złagodzić nieprzyjemny smak, możemy dodać trochę cukru.
Tak przyrządzony napój należy pić raz dziennie. uśmiech

Jak to nie pomoże, to słyszałam, że w salonach fryzjerskich są jakieś zabiegi na odżywienie i nadanie blasku, ale nie pamiętam jak się nazywają. Musiałabyś poszukać w necie. język
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 12 Sie 2015, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę u góry jeden z moich ulubionych przepisów na maskę do włosówoczko jednak ja dodaję olej rycynowy do żółtka, oliwy i cytryny;) olej rycynowy na dłuższą metę wysusza włosy, chyba że połączy się go właśnie z innym olejem, może być zwykły i do tego jajko, bo świetnie działa na włosy;) kolejnym idealnie działającym na włosy olejem jest olej arganowy, jest idealny również do skóry;) a od środka siemię lniane;)
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majza
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, arganowy jest świetny, do włosów czy skóry idealny;)
_________________
Ideał stworzono po to, aby można było lepiej widzieć swoje niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aderik32
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Sie 2015, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej arganowy dobry na wszystko - ja mogę jeszcze polecić maskę do włosów z jedwabiu (proteiny) - można to kupić w lepszych drogeriach w małych buteleczkach - dorga rzecz, ale efekty są juz po pierwszych użyciach uśmiech
_________________
Bo na weselu ważna jest muzyka! DJ czy zespół muzyczny to połowa sukcesu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wizyta u fryzjera i obcięcie końcówek. A potem regularne olejowanie oraz stosowanie maski do włosów zniszczonych - polecam kallos blueberry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group