Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odżywić zniszczone włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Czw 16 Cze 2016, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
sreg napisał:
monimoni napisał:
Olaplex jest przereklamowany moim zdaniem.

Wczoraj zrobiłam samodzielnie ampułkę odżywczą i moje spalone blond włosy są taaaak głaaadkie że nie mogę przestać ich dotykać lol


Shocked
Zdradzaj szybko jak zrobiłaś Twisted Evil


Też chce wiedzieć , zdradź nam tą tajemnicę



idźcie do jakiejś hurtowni fryzjerskiej, albo przez internet zamówcie ampułkę (Ja akurat miałam EMME).
Psikacie na włosy (kupiłam buteleczkę z psikaczem w sephorze taką do przelania) nakładacie czepek foliowy- trzymacie 30 minut siedząc w ciepłym pomieszczeniu po czym zmywacie wodą ampułkę.

Voila!

np http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-bc-repair-rescue-ekspresowy-zastrzyk-regeneracyjny-w-ampulkach-8x10ml-p5432.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelinapanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob 30 Lip 2016, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha dzięki za pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 9 Sie 2016, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mogę Wam napisać z własnego doświadczenia,że nie jest ważna jedynie pielęgnacja włosów zewnątrz. Bardzo ważna jest pielęgnacja włosów wewnątrz.

Jeśli nie dbacie o suplementacje witamin to bez względu na to jakich drogich odżywek będziecie uzywały to włosy i tak będą prezentowały się kiepsko. Ze swojej strony mogę polecić Hairvity:
http://www.nowafarmacja.pl/hairvity-zdrowe-wlosy-kapsulki-60-sztuk?utm_source=nowafarmacja.pl&utm_medium=banner&utm_campaign=hairvity

W tej aptece jest w dobrej cenie. Bardzo dobry środek, widzę u siebie dużą róznicę w kondycji moich włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzia1
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 10 Sie 2016, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dwa razy w tygodniu myje włosy w piwie, wiem głupio brzmi ale piwa posiadają dużo witamin. Tylko trzeba kupić piwo naturalne nie żadne z tych popularnych bo to wiele wspólnego z prawdziwym piwem nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majaturchan
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 25 Sie 2016, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypróbuj odżywkę palmers, osobiście nie próbowałam ale miałam do czynienia w kremem na noc tej marki i był świetny http://palmers.com.pl/produkty/na-noc/regeneracyjny-krem-na-noc-75g , a odżywkę możesz kupić np. tu http://www.e-zikoapteka.pl/palmers.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krymandza
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 16

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2016, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam, że mam włosy zniszczone, a fryzjerka powiedziała, że one są po prostu suche. Więc chciałam je nawilżyć i tak trafiłam na ten artykuł http://www.kobieta.pl/uroda/wlosy/zobacz/artykul/poprawa-kondycji-wlosow-suchych-dzieki-kosmetykom-odzywczo-regenerujacym/ a potem na genialny szampon nawilżający. Dziewczyny, mówię Wam, czasem tak niewiele trzeba, by naprawić włosy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Nie 9 Paź 2016, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam do włosów tylko naturalnych produktów. Od kiedy zrezygnowałam z kosmetyków drogeryjnych to stan moich włosów znacznie się polepszył. Możecie na przykład wziąć pod uwagę Receptury Agafii http://triny.pl/25_receptury-agafii, to produkty o bardzo ciekawym składzie sprowadzane zza wschodniej granicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maniiia
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią 14 Paź 2016, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij regularnie olejować włosy, nic tak nie działa na nie jak olej. Włosy będą nawilżone, wygładzone i błyszczące. Tylko na efekty trzeba poczekać
_________________
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lofft
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 10:17    Temat postu: uroda Odpowiedz z cytatem

Ja polecam maskę do włosów Biotebax i jedwab na końcówki, włosy odżyły, są miekkie i lśniące
_________________
Prawie każdy chciałby żyć w wygodnych a także elegancko urządzonych domach. Nie chodzi tu bynajmniej o kosztowne przedmioty.
Lofft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
menerka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon 9 Sty 2017, 5:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także polecam. Mi również bardzo te odżywki pomogły uśmiech Warto w nie zainwestować bo dają niezłe efekty uśmiech
_________________
KMAX MIKROWŁÓKNA DO WŁOSÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group