Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fryzjer dla Ciebie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juliad
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 11:58    Temat postu: Fryzjer dla Ciebie Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie fryzjera w swojej okolicy to polecam stronkę http://www.favore.pl/ . Jeśli np. wiecie już jaką konktretnie fryzurę chcecie i boicie się, że nie każdy podoła, możecie zamieścić konkretne zlecenie i odezwie się do Was fryzjer, który będzie się chciał tego podjąć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jury22
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 8

PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 12:48    Temat postu: Fryzjer dla Ciebie Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z serwisu www.ladnamama.com.pl . Fryzjer z dojazdem do domu, szybko, sprawnie i na wysokim poziomie usługi. Na pewno jeszcze skorzystam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 11 Gru 2016, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić http://gnatyshyn.pl/pl/ . To salon z warszawskiego Ursynowa. Działają przy al. KEN 36a i Pasażu Ursynowskim 9. Mają świetnych fryzjerów- stylistów, którzy regularnie szkolą się i są z nowinkami na bieżąco. Na pewno będziesz zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ellasssaa8
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 27

PostWysłany: Pon 12 Gru 2016, 18:16    Temat postu: Olejowanie włosów przed ślubem? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o olejowaniu włosów przed ślubem ? Ostatnimi czasy wpadłam na bardzo ciekawy blog http://olejowaniewlosow.org na którym opisują że olejowanie włosów to naturalne skuteczna metoda na piękne, lśniące włosy co warto między innymi stosować przed ważnymi wydarzeniami w naszym życiu, jak ślub czy innego rodzaju uroczystości. Co o tej metodzie myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie aby w tym dniu fryzjer uczesał mnie nie po mojej myśli..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla ułatwienia załączam artykuł o fryzurach ślubnych na 2017 rok. Warto sobie chociaż pooglądać obrazki uśmiech Moim zdaniem fryzura to bardzo ważny element, żeby czuć się komfortowo przez cały wieczór. Nie ma nic gorszego dla Panny młodej niż zepsuta fryzura, o której będzie cały czas myślała i oglądała ją później na zdjęciach... Mi najbardziej podobają się włosy opadające na ramiona, lekko skręcone, albo z częściowym delikatnym upięciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group