Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie chce być świadkową
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marhewkowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 12:05    Temat postu: Nie chce być świadkową Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem.Wiem,że koleżanka chce mnie poprosić,żebym była jej świadkową.Znamy się od liceum, jest moją dobrą koleżanką ale nie przyjaciółka.W każdym razie lubię dziewczynę.Nie chce natomiast być jej świadkową bo już kiedyś raz sie na takie coś zgodziłam i źle się z tym czułam.Nie przepadam za zabawami weselny,i, właściwiel to ich nie znoszęuśmiech
Nie przepadam także ża tańcami do białego rana, na ost weselu gdzie byłam świadkową kwitłam do 6:30.źle się czuję kiedy jestem pod ostrzałem, w sensie nie lubie być na "świeczniku".Jako świadkowa czułam że cały czas musiałam się dobrze bawić, tańczyć zabawiać gości to kompletnie nie mój klimat.Chce odmówić koleżance ale boję się,że się na mnie obrazi.
Mogłabym oczywiście się zgodzić na bycie świadkową ale boję się że na koniec koleżanka i tak się obrazi bo tak jak pisałam marna ze mnie osoba do zabawiania towarzystwa Nie wytrzymam kolejnego wesela do białego rana..Pytanie do Was, co Wy byście zrobiły? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym odmówiła.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytłumacz jej że już byłaś świadkową i się nie sprawdziłaś i że już nie chcesz, że źle się czujesz w tej roli, że znajdzie kogoś lepszego. Dlaczego niby miałaby się obrazić.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domcia192 napisał:
Dlaczego niby miałaby się obrazić.

Zastanów się jakbyś się poczuła jak by Ci wybrana przez Ciebie świadkowa odmówiła.. Miłe to nie jest i może się obrazić. Ba.. kobiety są takie, że dla niejednej to może być koniec znajomości.

Życzę Ci, żeby skończyło się dobrze. Wyjaśnij co i jak - być może zrozumie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
domcia192 napisał:
Dlaczego niby miałaby się obrazić.

Zastanów się jakbyś się poczuła jak by Ci wybrana przez Ciebie świadkowa odmówiła.. Miłe to nie jest i może się obrazić. Ba.. kobiety są takie, że dla niejednej to może być koniec znajomości.

Życzę Ci, żeby skończyło się dobrze. Wyjaśnij co i jak - być może zrozumie.


Ja bym zrozumiała, bo to jest stres i odpowiedzialność, a nie każda lubi być w centrum uwagi zaraz obok Panny Młodej. Inaczej się na to patrzy jak się było w tej roli.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgodziłam, ale zapowiedziałam od razu, jestem mrukiem, sztywniakiem i nie będę załatwiać nic typu ślubne zakupy czy inne bzdury ani zabawiać ludzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 20 Mar 2015, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domcia192 napisał:
geoAsia napisał:
domcia192 napisał:
Dlaczego niby miałaby się obrazić.

Zastanów się jakbyś się poczuła jak by Ci wybrana przez Ciebie świadkowa odmówiła.. Miłe to nie jest i może się obrazić. Ba.. kobiety są takie, że dla niejednej to może być koniec znajomości.

Życzę Ci, żeby skończyło się dobrze. Wyjaśnij co i jak - być może zrozumie.


Ja bym zrozumiała, bo to jest stres i odpowiedzialność, a nie każda lubi być w centrum uwagi zaraz obok Panny Młodej. Inaczej się na to patrzy jak się było w tej roli.

Oczywiście ja się z Tobą zgadzam, ale no niestety Panna Młoda może się poczuć "olana". Nie ma się co zmuszać, ale trzeba być gotowym na to, że będzie jej przykro. Nigdy nikomu kogo naprawdę lubię bym tego nie zrobiła.


Tak btw. u mnie chyba świadkowa jest trochę inaczej traktowana. Byłam świadkową i w sumie moja rola to wiadomo w kościele, a potem rozdawanie wina i tyle. Reszta było przydzielona innym oczko Także nie byłam na pewno postawiona obok panny młodej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21 Mar 2015, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszłości bez wątpienia spotkasz się z wyzwaniami.
Będziesz musiała wystąpić na forum, reprezentować firmę albo oprowadzać ważną delegację.
To doskonały moment, żeby uaktywnić pokłady odwagi i zmienić nastawienie.
Życie jest zbyt krótkie, żeby przesiedzieć je w kąciku w nadziei, że Cię nikt nie zobaczy.
Tym śmielszym jest dużo łatwiej..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 22 Mar 2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia - bardziej spierniczy Pannie Młodej dzień jak będzie ze skwaszoną miną chodzić. A to czuć na kilometr, że ktoś robi coś na co nie ma ochoty.
Jak Panna Młoda jest normalna a nie rozkapryszona furiatka to przyjmie odmowę i tyle.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
geoAsia - bardziej spierniczy Pannie Młodej dzień jak będzie ze skwaszoną miną chodzić. A to czuć na kilometr, że ktoś robi coś na co nie ma ochoty.
Jak Panna Młoda jest normalna a nie rozkapryszona furiatka to przyjmie odmowę i tyle.

Haha, tu się podpisuję rękami i nogami..oczko
Mówię tylko, że trzeba się spodziewać każdej ewentualności..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group