Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czas do kupienia sukni
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 21:42    Temat postu: Czas do kupienia sukni Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie na jak długo przed ślubem należy odwiedzić salony sukien ślubnych by pomierzyć zobaczyć jaki fason pasuje i rozejrzeć się aby wybrać jeden konkretny salon?
Wiem że czas realizacji zamówienia to 6 miesięcy. Więc kiedy najlepiej poszukać tej jedynej?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kwestia bardzo indywidualna. Może być tak, że za pierwszą wizytą w salonie znajdziesz suknie marzeń, a może być tak, że będziesz szukać znacznie dłużej.

Ja rok przed ślubem oglądałam w necie jakie są fasony, wzory etc. Na niecałe 7 miesięcy przed weselem pierwszy raz wybrałam się do salonu. Tydzień później miałam wybraną suknię.
Z opowieści koleżanki wiem, że pewien salon (taki bardziej ekskluzywny) przyjmuje zamówienia najpóźniej 10 mc przed ślubem. Także rozglądaj się, dopytaj znajome co może brały ślub ile u was się czeka i myślę, że będzie ok. Jednak nie dam Ci odpowiedzi doskonałej, bo takiej nie ma. Na forum nawet widać, ze niektóre dziewczyny szukały rok przed, inne 4 miesiące.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszłam zamówić swoją suknię 7 miesięcy przed ślubem ale byłam już zdecydowana co chce i nawet dużo nie przymierzałam ostatnią przymiarkę mam w maju czyli miesiąc przed ślubem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam szukać tak 1 rok i 3 miesiące przed ślubem, zaliczyłam 4 miesięczną przerwę i zamówiłam suknię niecałe 8 miesięcy przed ślubem. Przez te kilka wyjść do salonów zdążyłam się zorientować w tym, czego szukam, w czym mi dobrze, a co wygląda fajnie jedynie na innych kobietach. uśmiech Przy czym uważam, że bez stresu można zamówić suknię później uśmiech Moja siostra jest pół roku przed ślubem i dopiero niedawno zaczęła dreptać po salonach uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wizję mam co chcę tak mniej więcej pytanie tylko czy w tym co ja chcę będę wyglądać dobrze. Dlatego myślałam o zrobieniu sobie turnee po własnym mieście . Jest u mnie hmm 4 salony język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu bym się przeszła po salonach uśmiech To pozwoli na przyszłość jeszcze bardziej wybiórczo patrzeć na modele, które będziesz przeglądać oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połażenie nic nie kosztuje a pomierzyć zawsze przyjemniej uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z perspektywy czasu uważam, że bez sensu jest oczekiwać na jakiś magiczny dzień, który będzie granicą między tym, kiedy można a kiedy nie można. Jak masz ochotę coś przygotować do ślubu, to serio zrób to. I nie patrz na pukające się w czoło koleżanki oczko U mnie było tak, że dużo rzeczy robiłam wcześniej, bo miałam na to ochotę, a później okazało się, że gdybym nie zrobiła tego wtedy, to bym później nie miała albo czasu, albo ochoty. uśmiech Nawet głupia sukienka. Znalazłam ją dość wcześnie, bo 8 miesięcy przed i od razu zamówiłam. Za miesiąc okazało się, że biała koronka do tego modelu już jest całkowicie wykorzystana i każdej kolejnej chętnej pozostała jedynie suknia ecru... Różne rzeczy się zdarzają uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym nie pomyślałam , że później może zwyczajnie nie być czasu i ochoty. Do tej pory goniłam z przygotowaniami i na dobre nam to wyszło bo 4,5 miesiąca kamerzysty i fotografa szukaliśmy uśmiech więc za kiecką dodatkami może warto popatrzeć a czas do ślubu dłużyć się tak nie będzie uśmiechuśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas do ślubu i tak, i tak będzie się niestety dłużyć uśmiech I bez względu na to czy będziesz szukać sukni wcześniej, czy później uśmiech Teraz masz przynajmniej czas na spokojne zastanowienie się, nie musisz szukać nic w stresie i podejmować spontanicznych decyzji, bo czas goni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group