Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czas do kupienia sukni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kahcha U mnie bardzo podobnie. Moja pierwotna wizja wymarzonej sukni kompletnie odbiega od pierwszej sukni, którą przymierzyłam wczoraj, i o której nie mogę zapomnieć. Zdecydowałabym się na nią, ale cena mnie odstrasza. A czasu coraz mniej smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Pon 25 Maj 2015, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna czy można pisać posty jeden pod drugim, ale nie wiem gdzie indziej o to zapytać. Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy: W jakich cenach są suknie w Warszawie? Czy są salony, gdzie można kupić suknię od ręki?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja Orłowska "
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Sie 2015, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rammsteinowa napisał:
Nie jestem pewna czy można pisać posty jeden pod drugim, ale nie wiem gdzie indziej o to zapytać. Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy: W jakich cenach są suknie w Warszawie? Czy są salony, gdzie można kupić suknię od ręki?


Nawiązując do zapytania.... ja oferuję szycie nowej sukni w cenach od 2500zł .... istnieje również mozliwośc kupienia gotowej sukni z wieszaka za połowę ceny w którą wliczone są poprawki mające na celu dopasowanie sukni ... suknie ślubna można również wypozyczyć.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Patrycja Orłowska
Ślubne atelier OrOr , Mokotowska 51/51 Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lunigoem
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Lis 2015, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również poszukuje na długi czas temu, co sprawia, że bardzo zmartwiony, a później znajomy polecił.lol http://www.evewholesale.com/wholesale maxi dresses
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 32

PostWysłany: Pią 29 Sty 2016, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najfaniejsze są eleganckie suknie ślubne. Pasują do wszystkiego, podkreślają kobiece kształty i naturalność.
_________________
kocham żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m-ka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 21

PostWysłany: Pią 19 Lut 2016, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Czas do ślubu i tak, i tak będzie się niestety dłużyć uśmiech I bez względu na to czy będziesz szukać sukni wcześniej, czy później uśmiech Teraz masz przynajmniej czas na spokojne zastanowienie się, nie musisz szukać nic w stresie i podejmować spontanicznych decyzji, bo czas goni uśmiech


Ja jadę jutro do salonu i moja świadkowa delikatnie mi sugeruje, że za szybko się za to biorę. Ślub będzie w przyszłym roku w sierpniu ale już chciałabym się dowiedzieć w salonach co i jak, poprzymierzać i pooglądać siebie w czym mi bardziej do twarzy. Trochę mnie zbiła z tropu tym, że z kimkolwiek o tym rozmawiała, to każdy się dziwi i potwierdza że to stanowczo za wcześnie... Ale całe szczęście dodałyście mi trochę otuchy. Z tą wiedzą, że nie ja jedna wcześniej zaczynam szukać sukni, będzie mi się jutro przyjemniej przymierzało Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 20 Lut 2016, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądać i przymierzać zawsze można to jest przyjemne, nie wspominałabym w salonie kiedy ślub bo dla nich to bardzo odległe daty.
Nie kupowałabym jeszcze sukni bo do tego czasu moda się może zmienić ( jak ja się tym nie sugeruje) ale twoje gusta również mogą się zmienić .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Nie 21 Lut 2016, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję zacząć się rozglądać tak sierpień/wrzesień. Ale to takie wstępne chodzenie, przymierzanie itp. Ostateczną decyzję planuję podjąć do końca roku uśmiech
Chyba, że mnie coś wcześniej oczaruje. Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NotSoShy
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie już od listopada zaczęłam myśleć o sukni (slub we wrzesniu) i pierwszego dnia juz sie zdecydowalam:)
_________________
Wariatką byćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa78
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 24 Lut 2016, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ślub w czerwcu, a suknia robiona od lutego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group