Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czas do kupienia sukni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy uśmiech a stres najgorszym doradcą uśmiech a jak ujrzę tę wymarzoną to może i się zmobilizuje do zgubienia paru kilo język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifetayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 50

PostWysłany: Sro 25 Lut 2015, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją suknię zamawiałam na 10 miesięcy przed ślubem. W salonach które odwiedzałam mówiono mi, że czas oczekiwania na suknię to od 3 do 6 miesięcy plus miesiąc żeby krawcowa zdążyła nanieść poprawki.

Słyszałam też historie dziewczyn które z różnych powodów biegały po salonach również na 2-3 tygodnie przed ślubem i zarówno w takim outletowym są w stanie coś znaleźć na już, jak i w normalnych salonach popularne wzory mają często na zapas.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 25 Lut 2015, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli wychodzi na to ze im wcześniej coś upatrzę tym lepiej by obyło się bez stresu:) Bo jak czytałam te historie PM którym się suknia rozerwała czy tam zamek strzelił to dochodzę do wniosku ze brakuje na naszym forum listy porządnych salonów sukien ślubnych
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia rozglądaj się, nie musisz jeszcze nic postanawiać. Masz kilka spokojnych miesięcy na różne rozważania oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, sama musisz znaleźć dla siebie odpowiedni moment:) Nie ma wyznaczonego czasu, masz ochotę - szukaj już teraz uśmiech Ja pierwszą wyprawę do salonu miałam dopiero w styczniu tego roku. Natomiast dużo wcześniej przeglądałam kiece w necie i zapisywałam swoje inspiracje. Miałam jeden model w którym od razu się zakochałam i zostało na tym, że właśnie taką sukienkę kupiłam uśmiech Zamówiłam suknie na początku lutego i to był już raczej ostatni dzwonek (wywnioskowałam to po minach Pań w salonach, kiedy podawałam datę ślubu język ) Z tym, że ja nie miałam wielkich wypraw po salonach. W sumie byłam w 4 salonach, ale przymierzałam tylko w 3 uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
dochodzę do wniosku ze brakuje na naszym forum listy porządnych salonów sukien ślubnych


Kasiulko, jest temat "opinie na temat obsługi w salonach sukien ślubnych" czy coś podobnego. Pewnie jest trochę niżej albo spadł na drugą stronę, poszukaj.

A zamek może strzelić w każdej sukni, wszystko jedno czy z dobrego czy ze złego salonu - zahaczysz o coś, nie zauważysz i się szarpniesz, albo ktoś Cię przydepnie.
Mi w salonie z bardzo dobrą opinią źle zdjęli wymiary i przez to miałam źle uszyty gorset. I dopiero inna konsultantka z tego samego salonu potwierdziła moje przypuszczenia. Bo pierwsza uważała, że wszystko jest ok i tak ma być.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na dało się coś z tym gorsetem zrobić uśmiech ?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam poprawiali ale ja ostatecznie i tak na dwa miesiące przed ślubem zmieniłam suknię język Nosiłam się z tym zamiarem już jakiś czas, ale dopiero jednego dnia zebrałam w sobie całą odwagę jaką miałam, koleżankę wzięłam pod pachę i zrobiłam to język W tym samym salonie ale u innej konsultantki kupiłam inną suknię uśmiech
Ale mną się nie sugeruj, bo ja niektóre rzeczy to na wariata robiłam język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz ja to normalna nie jestem język więc u mnie kupowanie sukni bedzie na wariata język z oczkiem
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kahcha
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybierałam swoją suknię w styczniu tego roku a pod koniec kwietnia biorę ślub. Na szczęście udało się podczas pierwszej wizyty. Suknia odbiega w zupełności od wizji tej pierwotnej oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group