Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czekać czy go zostawić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Sro 25 Lut 2015, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do sedna, ja wiem, że nikt nie podejmie za mnie decyzji. To moja wina, bo się godzę na to, podejmuję z nim rozmowy, ale nic one nie zmieniają, kocha mnie, chce ze mną być, ale chyba nie do końca. Sprawa jest tego typu, że jego ojciec popija od czasu do czasu i ojciec leki z rękoma do matki, może jest tak, że chce chronić matkę, ale ja nie zamierzam cierpieć na tym, że przez rodziców, on nie chce sobie życia ze mną ułożyć. Nie wiem poczekam do wakacji, jeśli się nic nie zmieni, rozstanę się z nim, mam już 27 lat chciałabym za rok, dwa mieć dziecko, a póki co mogę sobie o tym pomarzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remigiuszgrochowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 2

PostWysłany: Czw 26 Lut 2015, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup pozytywny test ciążowy, może to go skłoni do myślenia oczko
A tak na serio: jeśli wygląda na to, że nie chce się wiązać ani zakładać rodziny, rozstań się z nim, bo widocznie idziecie w dwóch przeciwnych kierunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 26 Lut 2015, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile nie jesteś trollem, to....

mnie zastanawia co Was właściwie łączy- w tym co piszesz nie widać głębokiej relacji, ani porozumienia. Gdzieś napisałaś, że i seks jest sporadyczny. Jego sposób na życie (wycieczki, zakup samochodu itp.) Ciebie tak do końca nie interesuje. No to o co właściwie chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie jest jak najbardziej zasadne i na miejscu bo z tego co opisujesz t macie zupełnie różne priorytety życiowe i co innego Was interesuje,więc zastanów się czy aby na pewno warto wchodzić w to dalej i przeprowadzać z nim rozmowy "motywacyjne",które i tak na niewiele się zdają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie ponownie, w miniony weekend przeprowadziłam z nim rozmowę, o czym marzę, że chcę mieć rodzinę, że chcę już z nim zamieszkać, a on "cierpliwośći", że cierpliwość wzmacnia i dodaje charakteru...nie wiem czy do niego cokolwiek dociera. Mówi, że kupi jeszcze komputer i już zamieszkamy, ale póki co słyszę tylko o nowym komputerze i samochodzie. Nie wiem muszę zacząć traktować go na luzie i chyba wzbudzać większą zazdrość, może się obudzi...Może też być tak, że wymyślił sobie konkretną datę na zaręczyny i się tego sztywno trzyma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konwalia27 napisał:
Witajcie ponownie, w miniony weekend przeprowadziłam z nim rozmowę, o czym marzę, że chcę mieć rodzinę, że chcę już z nim zamieszkać, a on "cierpliwośći", że cierpliwość wzmacnia i dodaje charakteru...nie wiem czy do niego cokolwiek dociera. Mówi, że kupi jeszcze komputer i już zamieszkamy, ale póki co słyszę tylko o nowym komputerze i samochodzie. Nie wiem muszę zacząć traktować go na luzie i chyba wzbudzać większą zazdrość, może się obudzi...Może też być tak, że wymyślił sobie konkretną datę na zaręczyny i się tego sztywno trzyma...


Z tą datą na zaręczyny to się chyba niepotrzebnie łudzisz... ale obym się myliła. Wydaje mi się , że gościu wie że go nie zostawisz... ito wykorzystuje wygląda totak jak by dobra materialen były ważniejsze niż twoje szczęście
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby to mój mężczyzna, a jest dla mnie naprawdę zagadkowy. Z drugiej strony marnowałby paliwo na mnie, pieniądze na prezenty i swój czas? Mój wujek twierdzi, że potrzeba dla niego twardej baby, która sama zarządzi i postawi sprawy jasno, a nie ciepłe kluchy, bo będzie jeszcze dłużej się woził. A ja boję się mu narazić, bo odbierze to jako atak i znowu zacznie milczeć, a nie ma nic gorszego. Poczekam do końca roku, jeśli się nie określi, zakończę ten związek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia27
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 21

PostWysłany: Czw 12 Mar 2015, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj zapytałam go wprost, kiedy zamieszkamy, a on, że w niedalekiej przyszłości, że cierpliwość jest cnotą. Dobił mnie, bo chce lecieć w wakacje za granice za 2800 zł, kokosów nie zarabiam, ale wywiera na mnie presje, że jak będzie mi brakować to od rodziców żebym pożyczyła i zauwazyłam, że chce mieć podgląd na moje konto. nie jestem rozrzutna, ale wiadomo ile co teraz kosztuje a on jakby chciał mieć kontrolę nad moim i swoim kontem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie chcesz go opuścić bo jest dobrym człowiekiem i nie jest ci chyba z nim źle, tylko kwestia tego, że chcesz więcej niż jest. Więc jest tylko jedno wyjście - musisz z nim porozmawiać. Nic innego nie możesz zrobić by wyjść z tej sytuacji, a że nie jest jakimś tyranem to nie odejdziesz od tak.
Więc porozmawiaj naturalnie o tym czy pragniecie tego samego. Będę trzymać kciuki za dobre rozwiązanie.
_________________
http://zaproszenia.marsgraf.pl/ - zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Somirori
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostaw go a później kolejnego i tak w kółko na końcu sama zostaniesz i będziesz pewnie bardzo szczęśliwa uśmiech

-------------------------------------------------------
http://www.prezentacjanieruchomosci.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group