Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

świadkowa a sukienka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Lut 2015, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w rodzinie był ślub mojej kuzynki. Siostra panny młodej chciała kupić długą piękną kanarkową suknię, ale jak zobaczyła minę swojej siostry w przymierzalni- panny młodej- to od razu jej ten pomysł wyparował z głowy. Wyglądała podobno zjawiskowo jak mi później obie to opowiadały. Mądrze stwierdziły, że to panna młoda ma być gwiazdą tego dnia i wyszły ze sklepu uśmiech
Zachowanie twojej świadkowej dla mnie nie na miejscu. Dobrze, że moja już kupiła skromną koktajlową suknię z klasą uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pati25
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 27

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam dziewczyny uśmiech

Ja tez miałam peoblem z druchnami bo mam ich aż 2 i jedna chciał kupywac sama sukienkę a druga nie wiedziała co zrobić. młodszej powiedziałam że skoro jest tak jak jest to zeby kupiła podobny odcień ego koloru no ale wkońcu się dogadały i kupiły długie ładne sukienki w kolorze pudrowego różu który mi sie nawet spodobałuśmiech


Tylko ja mam znowu problem bo starszej nie widzi się to ze będę miała zielony szal do sukni, bo podobno będzie mnie przytłaczac a ja lubię mieć coś innego niż wszystkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ginsara
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 21 Lip 2015, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbezpieczniejsze są pastele, które dobrze wyglądają na ślubie: błękit, cytrynowy, różowy, ale również chabrowy, nasycona lub butelkowa zieleń. Bardzo twarzowy jest kolor morski, szykownie wyglądają sukienki złote, czy w kolorze zgaszonej czerwieni, a bezpiecznie kobaltowe i granatowe.
Na wesele nie poleca się sukienek czarnych i białych. Pierwsze, bo są „zbyt smutne” i „poważne”, a białych, ponieważ ten kolor zarezerwowany jest dla panny młodej.
_________________
sukienki z baskinką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 10 Sie 2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoją świadkową będę próbowała wsadzić w pudrowy róż, ponieważ to będzie mój przewodni kolor, ale uszanuję, jeśli nie będzie chciała.
uśmiech Też uważam, że ma wyglądać pięknie, ale skromnie. Nie może mnie przebić.oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 9 Lis 2015, 14:37    Temat postu: Świadkowa w fiolecie Odpowiedz z cytatem

Lekki fiolet też pięknie wygląda http://www.planowaniewesela.pl/jpg/swiadkowie/druzba-panny-mlodej.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tored
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 7

PostWysłany: Wto 9 Maj 2017, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błękit też jest piękny uśmiech
_________________
bory tucholskie nocleg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Czw 18 Maj 2017, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by się zastanowić czy nie warto skorzystać z zakupów przez intenet,np. w takim sklepie z sukienkami i różnymi dodatkami https://bassille.pl/
Przecież idąc na miasto można znaleźć sukienką,ale może sięona okazać tak "masowy wyrobem" który nosi co druga osoba spotkana na ulicy,a co gorsza na imprezie!Nie lepiej kupić coś drożej i mieć przy tym swój styl?
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gurl
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od karnacji, twojej figury, włosów itp., ale zawsze możesz kupić po prostu taką, która ci sie aktualnie podoba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group