Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uwaga na salon Angel Violi Piekut - katastrofa w kościele!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, wina zawsze leży po obu stronach. Jeśli autorka widziała, że sukienka jest za ciasna, to powinna to zgłosić, na pewno by jej poszerzyli. Moja krawcowa powiedziała mi już na pierwszym spotkaniu, kiedy zamawiałam suknię, że jeśli będę widzieć, że przytyłam lub schudłam, to mam ją powiadomić. Wtedy mnie zmierzy jeszcze raz.

Ale z drugiej strony, to też wina salonu. I największą winę za to ponosi Sz.P. Piekut. Strasznie mnie irytują te "wielkie" krawcowe/projektantki. Jak można było całą sytuację skomentować: "raz na sezon suwak się psuje, akurat to był ten” - no wow, jakiego trzeba mieć PECHA, że dziewczyna trafiła na ZŁYYY suwak :/ To też nie zmienia faktu, że mimo wszystko Piekut powinna przeprosić. Ale przecież ważne jest to, że zarobiła kupę kasy za kieckę, która normalnie kosztowałyby połowę ceny. Szerokim łukiem omijam renomowane salony, bo wolę ubierać się w materiał, a nie w markę.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo co powiedziały panie w salonie. Znamy tylko rozżaloną wersję autorki wątku.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piekut_porazka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 19:04    Temat postu: Porażka jeśli chodzi o reklamacje w salonie Violi Piekut!!! Nie polecam!!! Odpowiedz z cytatem

Takiego maila i wiedamości jak i na wielu płaszczyznach próbowałam się skontaktować i niestety!!!
Zero odzewu!!!

„ Szanowni Państwo.
Chciałabym poinformować o zaistniałej sytuacji.

Otóż w zeszłym tygodniu kupilsmy w Pani salonie na Jana Pawła sukienkę. Wybrałam sukienkę, która była ciut za duża i wymagała delikatnego zwężenia. Pomiarów dokonywała Pani Menager. Miały być tez zwężone a poszerzone rękawy w zgięciu i Pani powiedziała, ze wymieni na nowe gdyż się nie poszerza z takiego materiału gdyż ślady zostaną.
Pani była poinformowana, ze w najbliższa sobotę mam nagrania w Tv i na te okazje kupowałam/ szukałam sukienki.
Dopytywałam, kiedy zostanie wysłana, aby nie zostawiać na ostatnia chwile.

Sukienka doszła do mnie w czwartek. I co się okazało za ciasna w ramionach-barkach, ze rak do przodu wyciągnąć nie mogłam. Rękawy nie wymienione a przerobione (choć Pani Menager twierdzi, ze wymienione), podszewka wychodzi, nierówno zszyte i gdzie nigdzie prawie, ze rozchodzi się czy nawet pęka.

Pomijam już kwestie zapakowania całej sukienki i wysłania. Tj w sama torbę papierowa plus wewnątrz złożona nawet nie włożona w pokrowiec.
Logowania tez nie jest a miała być.

Szczerze odechciało mi się wszystkiego.
Pomijam już kwestie, ze zostałam bez sukienki.

Jeszcze może istotne przy kupnie nie byłam poinformowana, ze zwrotu nie ma. A w Polskim prawie jednak zwroty są jeśli dana firma nie ma wewnętrznego prawa o czym ma obowiązek poinformowania przy kupnie.

Pomijam już kwestie kontaktu i komunikacji.
Jednym słowem zostałam na lodzie i bez sukienki.

Jednak zwracam się z prośba o zwrot pieniędzy i niestety przyznaje jestem rozczarowana przede wszystkim efektem finalnym. Nie jest to sukienka za 1000 zł w każdym razie nie powinno to nawet mieć znaczenia ale przyznam, ze sukienki za 500 zł są w lepiej zabezpieczone podczas wysłania. To taka moja sugestia na przyszłość.

Pani Menager sama przyznała, widząc mnie w tej sukience, ze tak nie powinno być i jest złe zrobione.

Stwierdziła, ze zwrotów nie ma jedynie może dać voucher na te sumę tj 6500.
Trochę żenujące po pierwsze kupowałam sukienkę na specjalna okazje i zostałam bez.
Wy proponujecie tylko równowartość sukienki a co z jakakolwiek rekompensata?!
Czas który straciliśmy i podróże Lodz-Warszawa to już Państwa nie interesuje..

Pomijam fakt, iż zostawiają sukienkę nawet nie otrzymaliśmy potwierdzenia zwrotu sukienki bo vouchera tez nie otrzymaliśmy.

Tak wiec ani sukienki ani vouchera!!!

Bardzo przykre i żenujące.

Chciałabym również poinformować iż mam zrobiona bardzo dokładna dokumentacje zdjęciowa, filmowa jak i nagrania.

Oczekuje od Państwa konkretnego stanowiska najlepiej zwrotu pieniędzy i przede wszystkim rekompensaty!
Tym bardziej podczas nagrań w TV dowiedziałam się o dwóch kolejnych przypadkach nie zadowolonych klientów.
Także tak tego tez nie zamierzam pozostawić.....”


Ps. Po voucher musiałam znowu sama pojechać pi praktycznie miesiącu, gdyż zero odzewu od firmy.

Dla zainteresowanych służę dokumentacją zdjęciową jak i filmową.

A jak coś to mam do odsprzedania voucher do tegoż „salonu” na dumę 6500 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celichop
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group