Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uwaga na salon Angel Violi Piekut - katastrofa w kościele!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RozerwanaPM
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 18:26    Temat postu: Uwaga na salon Angel Violi Piekut - katastrofa w kościele! Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, uważajcie na suknie marki Viola Piekut. Moja szyta na miarę suknia ślubna od Violi Piekut z salonu Angel w Warszawie popsuła mi najpiękniejszy dzień życia.

Po wielu godzinach mierzenia sukien ślubnych w licznych salonach wydawało mi się, że znalazłam wymarzoną suknię na swój ślub. Wybrałam kreację z salonu Angel na Okrzei w Warszawie, model Madrit, sezon 2013/2014, szyta na miarę. Ekspedientki były miłe, doradzały i poświęcały dużo czasu. Problemy zaczęły się na jakiś miesiąc przed ślubem. Pojawiły się częste zmiany daty i godzin przymiarek (bo szwalnia nie nadążała z zamówieniem), co w tych ostatnich dniach przysporzyło nam ogromnego stresu i brak pewności, że suknia będzie gotowa. Nie będę rozpisywać się o wszystkich perypetiach, ale najważniejsze jest to, że suknia była już w momencie przymiarek za ciasna w żebrach, ciężko mi się oddychało i martwiłam się o to jak będę w niej tańczyć . Dodam, że suknia była za ciasna w żebrach, a nie w talii, gdzie mogłam teoretycznie przytyć w ostatnim tygodniu (a było na odwrót). Ekspedientki zapewniały, że wszystko jest jak należy i że suwak nie ma prawa się rozejść, bo jest najmocniejszy ze wszystkich dostępnych.

Suknię odebrałam w czwartek przed ślubem i założyłam dopiero w dniu ślubu. Już wtedy świadkowa miała problemy z dopięciem zamka, ale wierzyłyśmy w zapewnienia salonu, który ma dobrą renomę. Jakież było moje zdziwienie, gdy siedząc przed ołtarzem z narzeczonym nagle… suwak puścił! Widać było całe plecy, łącznie z bielizną! W tym momencie skończył się urok całej ceremonii: Pan Młody w popłochu, świadkowa w panice, płacz mamy, szepty gości i oczywiście zażenowanie księdza… Nie mogłam wyjść z ławki ani na przysięgę, ani na znak pokoju do rodziców. Rozerwana suknia Violi Piekut popsuła mi ceremonię ślubną i najpiękniejszy dzień życia. Po ceremonii świadkowa zszyła dziurę białą nicią, ale do końca wesela miałam zostawioną małą „łezkę” z tyłu sukni by móc normalnie oddychać.

W poniedziałek zaraz po ślubie przyjechaliśmy z mężem do salonu Angel z reklamacją sukienki i naszą dramatyczną opowieścią, na co ekspedientki nie raczyły powiedzieć słowa „przepraszam” czy „przykro mi”, ale wręcz bezczelnie odparły „raz na sezon suwak się psuje, akurat to był ten”. Również pisemne reklamacje do właścicieli salonu Państwa Piekut w niczym nie pomogły i do dziś nie usłyszałam słowa „przepraszam”.

Stanowczo odradzam salon Angel Violi Piekut. Swoim zachowaniem i podejściem do klienta zachowali się absolutnie nieprofesjonalnie, bezczelnie i wykazali brak odpowiedzialności za swoje produkty.

zdjęcie sukni: https://www.facebook.com/sukniaVPiekut/photos/pb.755671847815263.-2207520000.1422810223./755672241148557/?type=1&theater

Dziewczyny, są dziesiątki innych sklepów z sukniami, nie ryzykujcie swojego ślubu!

pozdrawiam wszystkie przyszłe PM
RozerwanaPM
_________________
Uwaga na salon Angel Violi Piekut wykrzyknik!
https://www.facebook.com/sukniaVPiekut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci współczuję. Szczerze mówiąc, to ja bym ten salon rozniosła w drobny pył za to, co się stało. Rozumiem, że są różne przypadki, ale to salon ponosi za to odpowiedzialność. Bardzo dobrze, że robisz im w necie antyreklamę. Takie firmy myślą, że jak cieszą się dobrą renomą i są znane w całej Polsce, to są bezkarne i mogą mieć jedną klientkę w dupie. Ja bym na każdym portalu i forum tę historię opisała. Może wtedy przestaną zadzierać nosa i zaczną brać odpowiedzialność za takie zdarzenia i traktować klienta z szacunkiem w każdej sytuacji, a nie tylko, kiedy przychodzisz, zamawiasz suknię i wykładasz za nią kasę!
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie jest tak, że taki suwak może pierdyknąć jak jest na chama zapinany? W sensie, że za ciasna sukienka?

Goście przynajmniej atrakcję mieli uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka przymiarek i nadal źle dopasowana? to, co to za salon i krawcowa?!
Bardzo współczuję, nie wiem, co ja bym zrobiła ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciała autorka mieć suknię od jakieś tam cud gwiazdy krawiectwa to miała.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra.. a nie przymierzałaś sukni przed odbiorem? Ja jak przyjechałam odebrać suknię to kobitka powiedziała że mam ją przymierzyć choć na chwilę (mimo że przymierzałam parę dni wcześniej też już gotową) żeby nie było jakiś niemiłych niespodzianek..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sob 14 Mar 2015, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie można mieć pretensji do dziewczyny. Jeśli nawet by przytyła na miesiąc przed ślubem to dlatego ma sukienkę szytą na miarę, żeby salon to poprawił! A nie, że robią jej za ciasną sukienkę! No proszę Was!!
W ogóle z Violą Piekut to ostatnio same atrakcje - a to teraz sukienka, a to oskarżenia o plagiaty... nic tylko kupować język
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Mar 2015, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak miał to poprawić skoro ona jej nawet nie przymierzyła? Mi Pani kazała przymierzyć powyginać się, usiąść nawet poskakać czy wszystko jest ok. A jak się nie spróbuje to skąd mieli wiedzieć że trzeba poprawić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 15 Mar 2015, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Chciała autorka mieć suknię od jakieś tam cud gwiazdy krawiectwa to miała.



No tak, powinna kupić najtańszą, najlepiej używaną, żeby inni złośliwie nie komentowali. Każda suknia, czy za 500 zł, czy za 5000 zł powinna być dobrze uszyta. Od takiej projektantki wymaga się więcej, bo jednak cena idzie także za renomą, więc nie bardzo rozumiem Twoją uwagę..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam szytą sukienkę.
Odbierałam ją tydzień przed ślubem, właśnie dlatego, że jak po nią poszłam to musiałam ją jeszcze raz założyć, podskoczyć, nachylić się,, rozciągnąć ręce, wziąć głęboki wdech i wydech - celem sprawdzenia, czy NIC się nie zmieniło i w razie W dokonania poprawek.
Autorka skoro czuła że przytyła albo że kiecka na przymiarkach była za ciasna to powinna powiedzieć to - ale nie, panny młode wpadają w szał odchudzania i pewno myślała, że schudnie...
Ja tam w cuda nie wierzę, że to tylko i wyłącznie krawcowa jest winna.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group