Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Puszki z tyłu samochodu młodej pary YES or NOT
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adaś Stówa
Gość





PostWysłany: Wto 20 Sty 2015, 23:16    Temat postu: Puszki z tyłu samochodu młodej pary YES or NOT Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowy i chcę konkretnie w tym temacie się wypowiedzieć pytając jednocześnie.
Temat mam takowy: Co sądzicie o puszkach przyczepionych z tyłu auta młodej pary ? A może jeśli ktoś z was zna jakieś inne tego typu pomysły opiszcie proszę. Temat ten dotyczy konkretnego przypadku, otóż pewna znana mi młoda para zamontowała sobie takie coś z tyłu. Worek tych śmieci nie tylko hałasował ale i naprzykrzył się młodej parze dostatecznie. Potem mieli nie udaną zabawę i resztę czasu zaraz po ślubie. Nie będę się rozpisywał teraz i poczekam na odpowiedzi, ale historia na tym się nie kończy. Wszystko dziś jest juz na szczęście z nimi ok
Powrót do góry
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 21 Sty 2015, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszki z tyłu samochodu - fajna sprawa, ale tylko w przypadku, jeśli odległość między domem pana młodego a pani młodej jest niewielka. Wtedy jest fajny efekt, gdy pan młody przyjeżdża po narzeczoną. I tak jest wtedy hałas, bo wszyscy goście trąbią język Potem, jadąc do Kościoła, bym je odpięła uśmiech

P.S. Nie bardzo rozumiem, co puszki mają wspólnego z nieudaną zabawą, o której wspominasz. Może rozwiń tę historię, bo nie wiadomo, o co do końca ci chodzi oczko
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Sty 2015, 11:00    Temat postu: Re: Puszki z tyłu samochodu młodej pary YES or NOT Odpowiedz z cytatem

Adaś Stówa napisał:
Co sądzicie o puszkach przyczepionych z tyłu auta młodej pary ? ....... Worek tych śmieci nie tylko hałasował ale i naprzykrzył się młodej parze dostatecznie. Potem mieli nie udaną zabawę i resztę czasu zaraz po ślubie. Nie będę się rozpisywał teraz i poczekam na odpowiedzi, ale historia na tym się nie kończy. Wszystko dziś jest juz na szczęście z nimi ok

Jestem przekonany, że to nie puszki, a czarny kot, który przebiegł przed samochodem. Para Młodych nie splunęła w odpowiednim momencie przez lewe ramię i w konsekwencji nieudana zabawa.
Puszki są niewinne.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Czw 22 Sty 2015, 11:02    Temat postu: chyba nie Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy puszki z tyłu samochodu mnie nie przekonywały;D no bo wyobraźcie to sobie, jedziecie jakimś super autem, a za Wami ciągną się puszki? dziwnie to wygląda...;D chyba, że może jak się je jakoś kolorowo obkleić, żeby estetycznie bardzo wyglądały, to może by to jakoś wyglądało...;D
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hrumek
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Wołów Dolnośląskie

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie puszki to kiczowaty pomysł, na pewno spowoduje u gości weselnych lekki uśmiech, ale nie koniecznie pozytywny.
Na pewno wyjątkowy gustowny pojazd, rzadki okaz auta współczesnego a najlepiej jakiś zabytek, choćby ładna Warszawa,ale puszki raczej nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszki jak z amerykańskich filmów na polskich drogach? No właśnie zależy jaka to droga...jak długa to jazda ponad 70km/h nie będzie należała do przyjemnych a puszka może odlecieć i walnąć w auto naszego gościa z tyłu i porysować mu lakier na zderzaku lub masce a to nie będzie już fajne ;(

Dekoracje trzeba traktować z umiarem. Z fajnego auta można w prosty sposób zrobić kicz tak jak to mój przedmówca powiedział.

Ale pomysł jest ciekawy.
_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lululu
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob 15 Sie 2015, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszki super!wykrzyknik zwłaszcza przy jakimś stylowym autku uśmiech
https://www.facebook.com/stylowaBRYKA/photos/pb.1640000456281602.-2207520000.1439629444./1643402675941380/?type=3&theater
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jest w ogóle bezpieczne? Przy małych odległościach jeszcze ok, ale jakoś nie bardzo wyobrażam sobie ciągnięcie puszek przez pół Warszawy oczko My zamiast puszek mieliśmy... balony z helem. Wcześniej dostaliśmy je w prezencie zamiast kwiatów, były najpierw ozdobą samochodu a potem sali weselnej - fajnie wyszło uśmiech
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam.sowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon 30 Lis 2015, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieś tańczy i śpiewa język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greg123
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 2 Lut 2016, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to obciach i dużo hałasu język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group