Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jaka fryzura z krótki włosów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zerknij na youtube jak włoski można zakręcić na curl secret, moim zdaniem takie loczki i jakieś upięte z boku czy samej góry nawet, będzie wyglądać super. Kiedyś jak pierwszy raz znalazłam takie tutoriale na youtube to tak mi sie spodbało, kupiłam sobie i często robię loczki na tym urządzeniu, jest o wiele szybciej niż zwykłą lokówką.
_________________
http://www.alumatex.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MalwinaP
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja siostrze robiłam sama fryzurę, bo jak poszła do fryzjera na próbne czesanie, to ona płakała z rozpaycz a ja ze śmiechu. serio. pojedyncze loki ładnie skręcone, inne proste jak druty i tyle Very Happy plus oczywiście tona lakieru. właśnie ja robiłam curl secret z babyliss, nie wiem jakie ty masz ale efekt śliczy, później trzymając delikatnie głowę w dół spryskać lakierem żeby jeszcze fajniej się uniosły i cudownie wygląda taka fryzura. można ewentualnie eż bok ładnie podpiąć. to zależy już jaką masz sukienkę i kształt twarzy ale takie loczki zawsze śwliczie wyglądają
_________________
<3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 4:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś modne uczesanie w stylu p.Kożuchowskiej?pytajnik uśmiech Ja akurat mam długie włosy ale koleżanka ma mega króciutkie i dziewczyny z In Harmony zawsze znajdują na nie sposób, ostatnio była na weselu i miała fryzurkę z pazurem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Egomedspa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panna młoda w krótkich włosach również może wygladac bardzo ładnie. W sieci mozna znaleźć wiele inspiracji dla takich fryzurek.

Świetnie wyglada to tutaj:


Obecne możliwości pozwalaja również w miarę potrzeby przedłużyć włosy.
_________________
https://ego-medspa.pl/
Ego Kosmetyka & SPA
ul. Grzegórzecka 67C
31-559 Kraków
NIP: 6771916786
tel.:+48 508 029 577
mail: recepcja@ego-medspa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Sob 30 Maj 2020, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak! Mi się bardzo podobają krótkie włosy, tymbardziej jeśli pasują do kształtu twarzy. Wbrew pozorom to bardzo istotne, tak samo jak kolor, który powinno się dopierać do urody. Tutaj można więcej o tym przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobisz jak udasz się do dobrego salonu fryzjerskiego, my z przyjaciółką chodzimy do In Harmony. Ja akurat mam długie włoski, ale ona już takie krótkie jak te tej pani na zdjęciu wyżej a mimo to dziewczyny za każdym razem potrafią wyczarować na jej głowie cudo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę wysłać jakoś dziwnie, ale ogólnie spójrz na włosy w stylu lat 20 i 30 uśmiech
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Nie 30 Sie 2020, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótkie włosy ciężko jest jakoś fajnie ułożyć. Ja mając włosy lekko za ucho kupiłąm perukę - https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ i nosiłam ją na większe wyjścia uśmiech Zawsze mogłam ułożyć na niej fajną fryzurę i nie przejmowałąm się swoimi naturalnymi włosami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wlosowskowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz sobie stronę tego fryzjera damskiego w Krakowie: https://www.saloncolette.com/ naprawdę sporo fajnych inspiracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo po prostu trzeba trafić na dobrego fryzjera! Ja od kilku lat chodzę do Jean Louis David i nie zamierzam zamienić tego salonu na żaden inny. Pracują tam profesjonaliści, na świetnych kosmetykach. Polecam ściągnąć ich aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 na telefon i zapoznać się z tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group