Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BALON GIGANT STRZELAJĄCY
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu, na którym było coś takiego i fajna sprawa, miłe zaskoczenie. Ale musi być dograne dobrze bo gość który miał tego pilnowac, odrobine się spóźnił i już nie było w najlepszym momencie. oczko
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu, na którym podczas pierwszego tańca opróżniono zawartość takiego balona. Osobiście nie widzę w tym nic imponującego, bardzo ciężko jest zrobić tak, by rzeczywiście udało się "otworzyć" go w najlepszym momencie.

EDIT: I ja tu nie widzę żadnego zaskoczenia, bo balon jest bardzo widoczny i od razu wiadomo, że w którymś momencie tańca nastąpi "bum".
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Czw 18 Gru 2014, 11:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze pozostaje pytanie jaki jest utwór jako pierwszy taniec.
Na przykład nie widzę walca wiedeńskiego czy angielskiego z takim balonem. uśmiech
Z kolei z mgłą snującą się po podłodze już jak najbardziej.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym się bała, że wszyscy sie zajmą zbieraniem cukierków niż waszym pierwszym tańcem .... Nasz DJ coś wspominał o zimnych ogniach dla gości którzy będą stali w kole podczas naszego tańca no i jakiś dym też ma być... konfetti a kto to potem będzie sprzątał język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od sprzątania jest obsługa język Walca nie mamy zamiaru tańczyć język. To będzie normalny taniec, taki jaki zawsze tańczymy razem przy wolniejszych kawałkach. To w końcu ma być NASZ PIERWSZY taniec małżeński, a nie pokazówka.
Ten balon sobie jednak darujemy, bo nie będzie on nawet współgrać z dekoracją sali... To było takie pierwsze "zafascynowanie" tą atrakcją język, które już mi minęło język
Unoszący się dym pasuje do każdego tańca i daje wyjątkowy efekt uśmiech
Zimne ognie są bardzo ciekawym pomysłem, ale tylko w przypadku, gdy taniec odbywa się wieczorową porą i na sali jest ciemno, a my ślub zaczynamy wcześnie...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 19 Gru 2014, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kiedyś niby chciałam taki balon ale na tą chwilę wydaje mi się to jednak bez sensu. Mel_Si tak jak mówisz u nas też chyba nie bardzo pasowałby do ogólnego wyglądu sali a poza tym wpienia mnie jak potem dzieci latają i depczą z hukiem po małych balonikach, które z niego wylecą Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 19 Gru 2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to właśnie z myślą o dzieciach chciałam te malutkie baloniki uśmiech Nie przeszkadzałoby mi to wcale, jakby dzieci za nimi biegały. Ewentualnie można by urządzić jakiś konkurs dla dzieciaków, np. które dziecko zbierze najwięcej balonów Very Happy
Ale teraz to stawiam tylko na ten dym, bo nasz zespół ma go w swojej ofercie, mają też jakieś lasery i bańki mydlane uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martawachowska
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam balony na wesele, szczególnie z helem idealne dla małych dzieci uśmiech wiele moich klientów właśnie z myślą o nich kupuje balony, fajny dodatek na ślub no i pozycja obowiązkowa uśmiech
_________________
balonyzhelem.biz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karind
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 8 Lut 2018, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal.S7
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balon wybuchający to niezły szok na weselu uśmiech uśmiech uśmiech ale z helem jak najbardziej można się pobawić
_________________
"Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie." – Robert Brault
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group