Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BALON GIGANT STRZELAJĄCY
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 12:39    Temat postu: BALON GIGANT STRZELAJĄCY Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o takiej atrakcji, jaką jest balon gigant wybuchający, np. podczas pierwszego tańca i rozsypujący 100 małych baloników, konfetti, piórka itp.
Miał ktoś z Was taką niespodziankę?
Czytałam o nim trochę na innych forach i zdania są podzielone. Jedni uważają, że to super atrakcja, coś, co na pewno zaskoczy gości i zrobi ogromne wrażenie.
Jednak inni piszą, że z tym balonem bywają problemy. Na allegro znalazłam taki za 39zł +kw. do samodzielnego montażu. I tu własnie zaczynają się owe problemy... Podczas napełniania go balonikami, duży balon pęka; baloniki zdarzają się podziurawione; zapalnik szwankuje, co powoduje, że balon nie wystrzeliwuje w odpowiednim czasie, itp.

Mój R wyczaił taki balon na necie i stwierdził, że koniecznie musimy go mieć. Poza tym nasz zespół sam nam polecił taką atrakcję. I teraz nie wiem, co robić... Wiem, że są też takie balony już gotowe, nie trzeba ich pompować itp., ale kosztują ponad 100zł.

Może ktoś z was miał taką atrakcję na swoim weselu? Albo planuje mieć? Co sądzicie o tych balonach gigantach?
Na youtubie są filmiki z wesel, jak właśnie podczas pierwszego tańca ten balon wybucha i na parę młodą spadają małe baloniki i konfetti. Trwa to sekundy, ale efekt jest niezły. Na pewno super wychodzi to na zdjęciach i kamerze.

https://www.youtube.com/watch?v=NRE33s8AB0I
https://www.youtube.com/watch?v=cLy0ZIuylzE
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź GOTOWE wykrzyknikwykrzyknik! 100 zł to nie majątek, a ja pomagałam koleżance przygotowywać na wesele samodzielnie ten balon.

Ta modręga jest warta więcej, niż zaoszczędzone 70 zł a i tak te baloniki pękają, cuda się dzieją.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Nie 30 Lis 2014, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pelni się zgadzam - postaw na juz napełniony. Stracicie te 60-70 zł, ale nie pęknie wam, będzie gotowy, a zaoszczędzicie czas.
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe cierpię tych balonów i jak ktoś to u mnie zamawia to mi słabo Very Happy Efekt może i jest, ale napełnić to żeby nic nie rozwalić...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wzięła gotowy. Sama rozważałam kupno balonu ale potem stwierdziliśmy, że u nas nie będzie ani jednego balonika to po co nam taki pękający lol Tylko jak chcesz czymś wypełnić to samymi balonikami radzę, bo konfetti, piórka itd rozsypią się wszędzie i jeżeli macie stoły w tej samej sali co parkiet to część może też trafić do jedzenia lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas stoły będą stały po jednej stronie sali, więc na pewno nic by nie wpadło do jedzenia Very Happy Aczkolwiek konfetti bym nie chciała, jak już - to baloniki i cukierki (coby dzieci miały radochę Very Happy), tylko jakieś takie małe, żeby nas zbytnio nie zbombardowało po głowie język
Jednak, jak tak myślę o tym balonie... my na sali, a przynajmniej na suficie nie będziemy mieć żadnych balonów, jedynie troszkę koło sceny, gdzie będzie stał zespół. Także pewnie by wisiała sama taka balonowa kula... więc pomału zaczynam wątpić w ten pomysł smutny, ale mój R cały czas się upiera przy tym balonie, w dodatku tym tańszym, bo ma zamiar sam go pompować... ;/ Ja już wiem, że z tego balonu nic nie wyjdzie, a tylko stracimy czas na jego montaż... No ale... zostało jeszcze 8 miesięcy Very Happy, więc myślę, że wizje co do balonowego giganta jeszcze się zmienią nieraz. Może zamiast tego, wymyślimy coś innego uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 2 Gru 2014, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omordujecie się z tym, lepiej gotowy, wepną wam kable itp, bo kabelków w zestawie i tak nie ma, musiscie kupic oddzielnie, balon musi wisieć sam nie między materiiałami czy innymi, bo w momencie zapłonu może się zapalić, no i jeszcze jedna rzecz- może nie wybuchnąć, a jeśli wybuchnie to potem mogę wam zostać jego 'flaki' wiszące na suficie, a przecież nikt nie będzie w trakcie wesela chodził z drabiną i to ściągał uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Sro 3 Gru 2014, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie było takiego balona i nie żałujemy.
Zamiast tego trzy chrześnice mojego ślubnego puszczały bańki mydlane podczas gdy my tańczyliśmy nasz pierwszy taniec.
Było pięknie i bajkowo.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julia888
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak to jest zorganizowane. Bo kelnerze podchodzący i przekuwający balon na środku sali wyglądają nie najlepiej. Byłam na weselu, na którym była siatka pod sufitem i rozsuwało się ją z daleka i spadały balony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po głębszych przemyśleniach stwierdzam, że chyba lepsze będą tuby strzelające konfetti Very Happy Albo w ogóle z tego zrezygnujemy i postawimy tylko na dym w trakcie pierwszego tańca Very Happy
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group