Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babie lato
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob 5 Mar 2016, 12:59    Temat postu: fontanna Odpowiedz z cytatem

Ja bym się troszkę obawiała że goście mi się uświnią tą fontanną, musisz też myśleć czy obsługa będzie np dokrajać owoce, dokładać ciasteczek itp czy będziesz musiała zaangażować w to kogoś z rodziny. Ja zrobiłam swój własny drink bar i candy bar, 3 drinki z przepisami, na candy bar były słodyczki które kupiłam w danej kolorystyce w tym lizaki, cukierki, pianki i kupiłam w pepco słoiczki takie ładne i to poukładałam na skrzynkach po jabłkach i w jabłka powbijałam śmieszne teksty typu "weselne nie tuczy". Z atrakcji mieliśmy również fotobudke. Na zdjęciach też była grafika jabłek, fotobudka stała 3 godziny goście mieli fun szczególnie że była gdzieś kolo 21 gdzie każdy był już po kilku głębszych. Na wesele więc mogę polecić http://fotoboxik.pl/. Na podziękowania dla gości były sztuczne ognie i film ze zdjęciami z młodości rodziców uśmiech warto mieć trochę tych atrakcji na wesele bo goście go wtedy zapamiętują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 6 Mar 2016, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną atrakcją na weselu może być zmieniające się światło na sali. Widziałam taką oprawę po przez firmę http://www.eventus.pomorskie.pl/ , mają trochę do zaoferowania fajnych rzeczy, które zaciekawią nie jedną osobę. Doradzą również w wyborze muzyki jeżeli jeszcze na nic się nie zdecydowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PyroTech
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fajerwerki to odpowiednio zorganizowany i zaprojektowany pokaz z pewnością uatrakcyjni Waszą imprezę weselną. Warto szukać firm, które indywidualnie podchodzą do każdego klienta, nie wykorzystującej ciągle tych samych wypracowanych wcześniej schematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2016, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo dobry pomysł. Wszystkich to bierze, bezwzględnie uśmiech U mojej siostry były fajerwerki z hurtowni http://www.fajerwerkigorzow.pl/oferta.php Pokaz był świetny, trwał długo, wreszcie się nacieszyłam fajerwerkami jak dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majcamajca
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajerwerki zdecydowanie, nawet minuta pokazu to wspomnienia na lata uśmiech
https://www.youtube.com/watch?v=vYP3jX7gqC8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozdanda
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 9 Maj 2016, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymyśliłam wielką księgę gości, mazaki, naklejki itd i bardzo bym chciała do tego dołączyć polaroida lub cyfrówkę a obok drukarkę do zdjęć aby każdy gość po wpisaniu się zrobił sobie zdjęcie i wkleił obok życzeń ale mam wątpliwości czy to będzie funkcjonować bo jak dzieci się do takiego aparatu przyczepią to nic z tego nie wyjdzie a papier do polaroidów jest bardzo drogi i mam wrażenie że ktoś by musiał przy tym siedzieć i tego pilnować..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kozdanda napisał:
Ja wymyśliłam wielką księgę gości, mazaki, naklejki itd i bardzo bym chciała do tego dołączyć polaroida lub cyfrówkę a obok drukarkę do zdjęć aby każdy gość po wpisaniu się zrobił sobie zdjęcie i wkleił obok życzeń ale mam wątpliwości czy to będzie funkcjonować bo jak dzieci się do takiego aparatu przyczepią to nic z tego nie wyjdzie a papier do polaroidów jest bardzo drogi i mam wrażenie że ktoś by musiał przy tym siedzieć i tego pilnować..


Byłam na weselu z polaroidem i mazakami do księgi gości. W ramce była wydrukowana normalnie na papierze instrukcja obsługi i prośba o uszanowanie - może to pomoże? uśmiech Taką księgę z akcesoriami można też położyć gdzieś wyżej by byle małe dziecko nie sięgnęło.
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szablony
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu gdy pojawiły się fotobudki stanowiły one dużą atrakcję i nakręcały dobrą zabawę na weselach. Obecnie jest tak dużo ofert wynajmu fotobudek z takim samym typem gadżetów, że zaczynają być nudne.

Fajne i śmieszne zdjęcia można zrobić bez wynajmowania fotobudki. Wystarczy mała 2-3 osobowa lekka sofa, aparat na statywie i pilot radiowy do samowyzwalacza. Takie zdjęcia mogą być bardziej naturalne.
_________________
zapraszam na mój blog o fotoalbumach i fotoksiążkach: www.szablony.in/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudki to bardzo fajna atrakcja której koszt wnosi około 1 tyś zł,więc nie jest to majątek. Poza tym z innych ciekawych atrakcji polecam fontannę czekoladową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 14
Skąd: Tomaszowo woj. lubuskie

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 10:39    Temat postu: Atrakcje weselne Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do zapoznania się z artykułem dekoracje świetlne i pierwszy taniec
http://djwodzirejmixer.net.pl/DEKORACJE_WESELNE
http://djwodzirejmixer.net.pl/PIERWSZY_TANIEC_NA_WESELU

Ponadto jeżeli wesele odbywa się w scenografii zamkowej ciekawą atrakcją może być pokaz walki rycerskiej
_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 9 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group