Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodki bufet był u moich przyjaciół na ślubie i się sprawdził uśmiech Wszystkie ciasteczka, babeczki, galaretki, cukierki, pralinki itp stały na stoliku z boku sali (ale w miejscu widocznym dla wszystkich, więc nikt nie przegapił) zamiast na stołach. Jest to też jak dla mnie fajna alternatywa dla ciast - zamiast pięciu rodzajów ciasta można mieć np. dwa i właśnie jakieś takie drobne słodkości.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fontanna z szampanem, brzmi super Shocked lol
Ale ta bardziej klasyczna, czyli z czekoladą przyjmuje się coraz lepiej i wcale - moim zdaniem - nie jest tylko dla dzieci ani nie są przy nich tłumy Wink

Ja czysto osobiście powiem, że na weselach jakoś nigdy nie mam ochoty zajadać się słodkościami, wolę zostać przy daniach "słonych" Very Happy
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MagdaL
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 42

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałabym taka zwariowaną sesję ślubną na weselu, w której udział biorąc goście. Fotograf przywozi jakieś śmieszne gadżety i naprawdę jest przy tym kupa śmiechu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Simil
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moją narzeczoną chcieliśmy zrobić atrakcję w formie lampionów szczęścia ale mój tata odradził mi to z racji tego, że będzie to lipiec i do tego nasz dom weselny znajduje się na terenach wiejskich i nie chcemy podpalić lasu język wpadłem w związku z tym na inny pomysł pokazu pirotechnicznego lub pokazu laserowego. Co o tym myślicie?
_________________
strony ślubne dla narzeczonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio też na weselu, na którym była taka fontanna czekoladowa i świetnie się sprawdziła. Goście byli zachwyceni uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
my-eye
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 16:24    Temat postu: Lampiony Odpowiedz z cytatem

byłam na kilku weselach, gdzie były lampiony i szczerze powiem, że największą frajdę mają młodzi i dzieci i nie do końca jest to bezpieczne dlatego odradzam. Myślę, że lepiej przeznaczyć te środki finansowe np. na Candy bar dla dzieci lub barmana. Teraz na weselach nie pije się tyle alkoholu co kiedyś więc goście bardzo chętnie korzystają z wymyślnych drinków.
Odnośnie fontanny czekoladowej to super sprawa, robi bardzo fajne wrażenie i dodatkowo służy jako dodatek do wystroju.
_________________
W całym szaleństwie przygotowań do ślubu nie zapomnij o SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH. Polecam stronę www.my-eye.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie u nas będą barmani uśmiech A zdjęcia z gośćmi i gadżetami super pomysł uśmiech U nas, niestety fotograf nie ma w swoim arsenale wszelakich usług takich właśnie gadżetów, ale myślę, że i bez tego będziemy mieć zdjęcie z każdym z gości (nie przy kotlecie a w plenerze) uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 19 Sty 2015, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman się fantastycznie sprawdza! Nie każdy w weekendy pije kolorowe drinki więc na pewno ludzie się zainteresują. Mogę nawet polecić barmana z wesela który moim zdaniem jest najlepszy jakiego można mieć Very Happy (np. lał mniej alkoholu dla tych co mieli widocznie go już w żyłach Wink )
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MagdaL
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 42

PostWysłany: Wto 20 Sty 2015, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekoladowa fontanna też mi się spodobała i candy bar, ale w zależności ile byłoby dzieci na weselu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Sty 2015, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdaL napisał:
czekoladowa fontanna też mi się spodobała i candy bar, ale w zależności ile byłoby dzieci na weselu uśmiech


Uwierz, że czekoladowa fontanna przyciągnie każdego Twisted Evil
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group