Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dzieci też przewidujecie jakieś atrakcje? Wiem że sporo PM nie życzy sobie dzieci na weselu, ale u mnie jednak będą i chciałabym, aby świetnie się bawiły. Myślałam o wynajem dmuchanej zjeżdżalni ale zależy mi także na waszej opinii w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary565
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią 5 Lut 2021, 3:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie fotobudka jest świetną atrakcją na wesele! My z mężem na swoim weselu korzystaliśmy z usług krakowskiej fotobudki https://everybodysmile.pl/. Polecamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pią 5 Lut 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas mojego wesela skorzystaliśmy z usług barista na targi i jesteśmy bawrdzo zadowoleni. Wszystko za rozsądne pieniądze, a taki koktajl bar jest świetną atrakcją na weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór jest tu ogromny, a ograniczać was będzie tylko wasza wyobraźnia;) Możecie też pomyśleć o atrakcjach dla najmłodszych uczestników wesela. Tu firma http://www.kraina-zabaw.com.pl/wynajem-atrakcji-na-imprezy/dmuchance-do-rywalizacji/ i ich oferta na wynajem atrakcji, dmuchańców na pewno świetnie się sprawdzi. Ja bym poszła w tym kierunku właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo ważne są też atrakcje dla dzieci, bardzo dużo osób pomija to kompletnie pomimo że na wesele zapraszają też młodszych gości. Moim zdaniem trzeba zorganizować zabawy zarówno dla starszych, jak i młodszych gości żeby wszyscy dobrze się bawili. W końcu zadowolenie gości jest też bardzo ważne dla Pary Młodej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monserrat.kertzmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam fotobudkę , jest świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yasmin.romaguera
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka będzie fajna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 21:20    Temat postu: iluzjonista Odpowiedz z cytatem

U nas niebanalne wesele to i niespotykana atrakcja. Mieliśmy iluzjoniste pana Tomka Jusze. znać go możecie z Mam Talent. No i mega wyszło, goście w niebo wzięci, oczarowani i my równiez. W sumie jak oczarował jury programu to nie mogło być inaczej u nas...Świetny jest, z całego serca polecam www.tomaszjusza.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darialux26263
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 42

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 10:07    Temat postu: Atrakcje Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fotobudka jest super pomysłem. Do tego dokup księgę gości aby mogli później te swoje zdjęcia wklejać. Ja tak zrobiłam oczko Zamówiłam piękną księgę gości od https://carpentry-shop.pl/, goście mieli mega zabawę a my teraz mamy piękną pamiątkę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paryska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 42

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 10:41    Temat postu: Atrakcje Odpowiedz z cytatem

Jeśli zapraszasz gości z dziećmi to świetnym pomysłem będzie zakup dmuchanego placu zabaw. Zostawiam Ci linka do strony, z której ja zamawiałam: https://www.magero.pl/dmuchaniec-basen-krokodyla-zjezdzalnia-happyhop-zamek-dmuchany-kurier-gratis--id-19538.html. Na początku bałam się, że dzieci szybko go przebiją. Ale to produkt doskonałej jakości, nawet detale wyglądają idealnie. Poza tym cena nie jest wysoka, a po weselu możesz go komuś odsprzedać. Zapewniam, że dzieci będą zachwycone!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group