Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 10:55    Temat postu: Atrakcje Odpowiedz z cytatem

Fajne są moim zdaniem fotobudki, dla dzieciaków animatorzy, którzy mogą się nimi zająć uśmiech koleżanka miała na weselu pokaz tańca towarzyskiego swojej grupy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mmarta8705
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, a przy tym najlepsze atrakcje dla gości na weselu to fotobudka warszawa oraz oczywiście mobilni barmani . Z taką dozą atrakcji każdy gość będzie zadowolony. uśmiech

Ostatnio zmieniony przez mmarta8705 dnia Czw 21 Maj 2020, 14:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greenholt.mandy
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrakcje są ważne na weselu, trzeba jakość gościom fajnie zorganizować czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hhintz
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ostatnio widziałem, fotobudka jest dobrym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bialek
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2020
Posty: 2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 13:22    Temat postu: Przygotowania do ślubu - atrakcje weselne Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że warto ograniczać wszelkiego dodatkowe "fajerwerki" do minimum. Ludzie stawiają fontanny, słodkie stoły, wiejskie stoły, robią pokazy barmańskie, połykaczy ogni, świnia z racją, fajerwerki, pokazy tańca, animatorzy itd.... a wtedy dla gości weselnych czasu brak.
Postawmy na minimalizm i swoje moce przerobowe skupmy na najważniejszych kwestiach: dobry lokal na wesele, fotograf, oprawa muzyczna.
Zaoszczędzone z tych wszystkich zbędnych atrakcji pieniądze można zainwestować w podróż poślubną lub połączyć ją z zagraniczna sesją ślubną jak tu: https://przemekbialek.pl/sesja-slubna-za-granica-santorini/
_________________
Przemek Białek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny polecam zajrzeć sobie tutaj:
www.hanzapalac.pl/177/b,4/blog/zabawy_weselne_ktore_zaciekawia_kazdego_goscia
Na stronie jest lista atrakcji, które mogą sie podobać gościom. Jednak ważne, aby nie przesadzić z liczbą atrakcji, a zwłaszcza z czasem ich trwania. W rodzinie mojego męża było takie wesele, że było sporo atrakcji ale które nudzily gości...

Dobrze jest przekalkulować i zastanowić sie co będzie się najbardziej ludziom podobało na miejscu uśmiech
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 304

PostWysłany: Sob 30 Maj 2020, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja z kolei jestem zdania, że słodki stół na weselu wygląda świetnie i warto się na niego zdecydować. Byłam w zeszłym roku na weselu, gdzie był słodki stół wykonany przez https://www.art.sarzynski.com.pl/ Wszystko było przepyszne, goście zadowoleni i nic kompletnie nie zostało! Myślę, że to odpowiednia informacja, która pozwoli się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary565
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka Kraków to jest świetna opcja na atrakcję do twojego ślubu! https://everybodysmile.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iongthed
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Cze 2020, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem będzie wynajem fotobudki warszawa. Goście byli niesamowicie zadowoleni i każdy dostał małą pamiątke z tego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 16 Cze 2020, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno atrakcjami weselnymi są różnego rodzaju balony, wstążki czy serpentyny. Ja sobie nie wyobrażam żeby na weselu zabrakło takich rzeczy, dlatego mogę zostawić adres https://godanparty.pl/ gdzie można wszystkie takie rzeczy dostać i to w dobrych cenach i szybkiej dostawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group