Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arleta.nickiel
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza jest fontanna czekoladowa. Zawsze robi furrorę, choć szybko się nudzi:P
_________________
Jeden z najlepszych Salon ślubny Katowice gdzie wybrałam swoją sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zytkasar
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 18 Lip 2017, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad czesc hej hejo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 2 Sie 2017, 5:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśląc w ten sposób możemy dojść do wniosku, że każda atrakcja szybko się znudzi, to samo przecież jeżeli chodzi o fotobudkę czy pokaz fajerwerków. Jeżeli mam wybierać lub coś doradzać to fontanna czekoladowa jest jedną z lepszych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sob 5 Sie 2017, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że fotobudka to świetny pomysł. Po kilku godzinach przyjęcia, kiedy goście są juz lekko wstawieni, zawsze mają ubaw przy takiej atrakcji. Na weselu brata firma z Krakowa http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/ zapewniła gościom taką atrację. Każdy miło wspomina wesele patrząc na te zdjęcia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro 9 Sie 2017, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, fotobudka - najlepszy pomysł. I będziecie mieli super pamiątkę z wesela i goście będą się świetnie bawić uśmiech
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kryska90
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 9 Sie 2017, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytając temat zastanawiam się jakie jeszcze atrakcje można przygotować na wesele. Mówicie, że fotobudka jest trafionym pomysłem, który sprawdza się w większości wesel. A może coś dla dzieci jakąś zabawę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ramba33
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Sie 2017, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fotobudka, to też świetna zabawa dla dzieciaków. Wystarczy, że są odpowiednie gadżety. Teraz prawie na każdym weselu jest taka budka, więc atrakcja sama w sobie musi się sprawdzać. Ostatnio widziałam nawet fotobudkę z możliwością zrobienia zdjęcia w formacie gif. Coś takiego można zobaczyć na https://www.mimofoto.pl/. W dzisiejszych czasach facebooka i innych social media - super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super np. jest iluzjonista, albo fajerwerki uśmiech Dużo fajnych atrakcji znajdziesz np tutaj: http://www.gdziewesele.pl/ język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LivePix
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 15:56    Temat postu: Zabawa dla wszystkich gości - super zabawa, u mnie super sie sprawdziło Odpowiedz z cytatem

Hej, słyszeliście o aplikacji i alternatywie dla fotobudek? Ja wypróbowałam i gorąco polecam aplikacje, gdzie robicie zdjęcia, przesyłacie ze swoich telefonów w trakcie uroczystości, wesela i udostępniane są od razu dla wszystkich np. w formie - na rzutnik. Czyli nie musisz czekać na zdjęcia od fotografa, ani stroić min w fotobudce tylko wyświetlają Ci się wszystkie tel, które Twoi goście robią. U nas na weselu się świetnie sprawdziło! Wszyscy się super bawili tą aplikacją! Co więcej na koniec wesela wszystkie automatycznie zgrywaja się wam zdjęcia na załączony p'drive, ekstra pamiątka! Naprawdę polecam!
_________________
LivePIX - udostępnianie i wyświetlanie zdjęć w czasie rzeczywistym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LivePix
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 5 Lis 2017, 19:16    Temat postu: Alternatywa dla fotobutki - u mnie się super sprwdziło Odpowiedz z cytatem

Hej, słyszeliście o aplikacji i alternatywie dla fotobudek? Ja wypróbowałam i gorąco polecam aplikacje, gdzie robicie zdjęcia, przesyłacie ze swoich telefonów w trakcie uroczystości, wesela i udostępniane są od razu dla wszystkich np. w formie - na rzutnik. Czyli nie musisz czekać na zdjęcia od fotografa, ani stroić min w fotobudce tylko wyświetlają się wszystkie z tel, które Twoi goście robią. U nas na weselu się świetnie sprawdziło! Wszyscy się super bawili tą aplikacją! Co więcej na koniec wesela wszystkie automatycznie zgrywaja się wam zdjęcia na załączony p'drive, ekstra pamiątka! Naprawdę polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 13 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group