Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne atrakcje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 3 Gru 2014, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angela27.06.2015 napisał:
Choć jeszcze nigdy nie miałam okazji próbować fontanny czekoladowej choć owoce i czekoladę uwielbiam, to jednak nie zdecydowałabym się na taką atrakcję na wesele..
Jakoś nie wyobrażam sobie grupki osób na weselu stojących przy fontannie maczając owoce w czekoladzie..
Owszem w zaciszu domowym czy na jakiejś imprezie tak, ale na weselu nie za bardzo.


Jestem tego samego zdania. To dobra zabawa dla dzieciaków. Jakoś nie widzę przy tym ani siebie, ani moich cioć czy wujków...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 4 Gru 2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałam fontannę na słodkim stole i się sprawdziła uśmiech nie było tam wielkich kolejek, po prostu każdy przy okazji pójścia po kawę/herbatę miał większy wybór słodkości, niektórzy woleli ciasta a niektórzy owoc zatopiony w czekoladzie wesoły i były talerzyki i długie patyczki do tego więc nie było problemu że coś gdzieś kapnęło uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzsiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Gru 2014, 16:26    Temat postu: atrakcje weselne Odpowiedz z cytatem

Fontanny czekoladowe w połączeniu z świeżymi owocami oraz piankami to świetna dekoracja, ale pod jednym warunkiem. Że fontanna czekoladowa jest obsługiwana przez pracownika, Jak fontanna pozostaje pozostawiona sama sobie, niestety wokół niej robi się wokół niej olbrzymi syf! Dlatego, każda atrakcja a swoje racje i prawa bytu, ale jeżeli fontanna jest wciskana na siłę przez lokal aby jeszcze więcej zarobić dla mnie odpada.
Ja sugeruje atrakcje typu barman mobilny. Tylko warto poszukać ludzi lub firmy, która podchodzi do tego profesjonalnie! U mnie na weselu byli Mobilni Barmani i było świetnie. Goście nie odstępowali baru na krok, a różnorodność koktajli przypadła wszystkim do gustu. Warto się zastanowić nad tego typu atrakcją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 5 Gru 2014, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydujemy się chyba na fontannę, ale z szampanem, bo oboje go uwielbiamy. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chrupek
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
My zdecydujemy się chyba na fontannę, ale z szampanem, bo oboje go uwielbiamy. oczko


Takiej fontanny jeszcze nie widziałam, fajnie brzmi uśmiech

Byłam na weselu, gdzie była czekoladowa fontanna i tak jak pisze Korcia, był to dodatek do słodkiego stołu. Super sprawa uśmiech. A że miałam akurat sukienkę w kolorze czekoladowym, nie bałam się, że ją pobrudzę ;p. Na swoim ślubie będę musiała bardziej uważać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam , że budka to była by całkiem fajna sprawa... ale nie na nasz budżet.

Fontanna z czekolady to już raczej norma podobnie jak stół wiejski.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie spotkałam się na żadnym weselu z fontanną czekoladową, więc nie sądzę, aby była to jakaś "norma" na weselach, przynajmniej nie w mojej okolicy. Za to stół wiejski stał się wyznacznikiem "wesela na bogato", ale my pewnie pomyślimy nad jakąś świnką uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym regionie też nie spotkałam się jeszcze z fontanną czekolady na weselu, ale w restauracji jest taka możliwość lecz wg mnie to zbędny wydatek. Stoły wiejskie pojawiają się częściej ale my raczej zdecydujemy się na szynkę pieczoną więc powinno wystarczyć lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My raczej też będziemy mieć dużo swojskich szynek, mięsiw, pasztetów rozłożonych normalnie na stołach weselnych, tak więc typowo wiejskiego stołu nie będzie, bo to dla mnie trochę idiotyczne. Jedzenie ma być na stole, żeby każdy mógł w danej chwili po nie sięgnąć, a nie biegać po całej sali z talerzem język A świnka będzie atrakcją, wjedzie uroczyście na środek sali i zostanie rozkrojona i podana gościom z pieczonymi ziemniaczkami i kapustką. Taką mam wizję Very Happy
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie byłam na weselu z wiejski stołem, albo gdzie pojawiła się pieczona świnia. język Nawet sobie tego nie wyobrażam. Jak to wygląda? Ta świnia wjeżdża tak samo jak tort, przy jakiejś muzyce etc? Dziwne. lol
Podoba mi się za to alternatywa dla wiejskiego stołu - słodki bufet:


Chciałabym tego spróbować u nas, choć jeszcze się z czymś takim nie spotkałam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group