Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak przygotować się do targów ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym salonie mam upatrzoną sukienkę uśmiech, dlatego tak mi zależało na pokazie uśmiech Osobiście salon odwiedzę dopiero w styczniu/lutym.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Czw 15 Sty 2015, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w sobotę wybieramy się na targi ślubne w Warszawie. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi obawiam się tej wyprawy i zaczęłam zastanawiać czy warto. Ale bilety niestety już kupione i nie ma odwrotu smutny Jedyne co, to mam nadzieję że zobaczę upatrzoną w necie suknię na żywo i może jakiś rabat wpadnie w ręce na suknię i garnitur Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 16 Sty 2015, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też jedziemy ale w niedziele na targi do Poznania:) Też mam nadzieję, że upolujemy jakiś rabat np. na obrączki no i że wpadnie mi w oko jakaś suknia w "normalnej cenie" bo chyba wypadałoby już się na coś zdecydowaćRolling Eyes Po tym co pisałyście też się trochę obawiam ale mam nadzieję, że jednak nie będzie to stracony czas Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Sob 17 Sty 2015, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia, może się gdzieś miniemy, bo też się wybieramy do Poznania. lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Nie 18 Sty 2015, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel o widzisz całkiem możliwe oczko Jak tam wrażenia? Ja jak mam być szczera to szału nie było :p Jak ktoś nie ma kompletnie nic to ok bo było bardzo dużo wystawców jeżeli chodzi o zdjęcia i film, restaurację. Wróciłam do domu z torbą ulotek gdzie połowa jak nie więcej pójdzie w kubeł bo dotyczą rzeczy które już mamy. Plus taki że mamy katalog i rabaty na obrączki. Na suknie ślubną też coś mam ale żadna mi się nie podobała. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Wto 20 Sty 2015, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Kasią11889 targi ślubne są głównie dla osób, które dopiero zaczynają planowanie i są na początku drogi. My nie zbieraliśmy niepotrzebnych ulotek z sal, ekip filmowych czy fotografów, ponieważ to wszystko już mamy. Nas najbardziej interesowały stroje - ponieważ jesteśmy na etapie ich szukania/ wybierania. Na targach poza jedną suknią, która wpadła mi w oko nie było nic specjalnego. Z tym, że ja szłam tam z zamysłem zdobycia rabatu na suknię do konkretnego salonu, gdzie mam już upatrzoną suknie uśmiech I udało się uśmiech Powiem więcej - rabat przeszedł moje oczekiwania, ponieważ liczyłam na 5 - 10% zniżki a jest 15 % - co przy cenie sukienki daje oszczędność 450 zł uśmiech Krzyś też wyszedł zadowolony, ponieważ wydaje nam się, że spotkał chyba ten garnitur uśmiech i też ma zniżki, do vistuli nawet 20% Very Happy
Nie licząc zniżek na kurs tańca uśmiech (ehh.... 2 beztalencia powinny się wreszcie ogarnąć i pójść na jakieś lekcje tańca... najwyższa pora, bo czasu coraz mniej...)
Podsumowując:
Lekko nie było, ponieważ ze wszystkich stron atakowali wszelakiej maści ulotkowicze, ale cel wyprawy został osiągnięty, także uważamy je za udane uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group