Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak przygotować się do targów ślubnych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 9:29    Temat postu: Jak przygotować się do targów ślubnych Odpowiedz z cytatem

Zanim wybierzecie się na jakiekolwiek targi kilka rad od stałych bywalców, jak się do tego przygotować uśmiech Mam nadzieję, że będą pomocne uśmiech

http://zrobswojslub.pl/jak-przygotowac-sie-do-udzialu-w-targach-slubnych/
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SlubneRabatyPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 12
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasada pierwsza: miej szybkie ręce do odbioru ulotek uśmiech
_________________
SlubneRabaty.pl to kupony, zniżki i rabaty firm z branży ślubnej. Organizuj Swój ślub taniej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasada pierwsza raczej powinna brzmieć: Nie zapomnij reklamówki tudzież pakownej torebki! oczko
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio na targach ślubnych tak z ciekawości, to było coś okropnego każdy wciska ci ulotki po 50 razy te same pełno ludzi nic nie można zobaczyć spokojnie każdy się przepycha żadnej rewelacji i mnie w mieście w Katowicach są w lutym to są dość duże targi chciałam na nie pójść ale po tym co przeżyłam ostatnio stwierdzam , że chyba nie ma sensu i tak tam nic nie załatwię
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne byłaś w Sosnowcu oczko
Przeżyłam to samo... Jeszcze nawet nie weszliśmy do budynku, a już przy wejściu zostaliśmy zaatakowani przez jakichś ulotkarzy... Przy kasie zaś wepchnięto mi do rąk wielką reklamówę z ulotkową zawartością i myślę sobie: no tak... teraz będę z tym łazić... :/ Jednak szybko się przekonałam o jej niezbędności. Jak weszliśmy na główną salę, gdzie były stoiska, to nie minęły nawet 2 minuty, a reklamówkę miałam już wypełnioną po brzegi ulotkami, broszurkami itp.

Dopiero w domu na spokojnie przejrzeliśmy wszystkie reklamy i tylko kilka mi się może przydać, głównie te z rabatami na sukienki lub garnitur.

Także hardkor Very Happy
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Sosnowiec co prawda chciałam czekać do tych targów w Katowicach ale nie wytrzymałam, żadna rewelacja te targi a zespoły które tam grały hmmm... koszmar cieszę się , że mam DJ-a
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z perspektywy czasu wydają mi się zbędne takie targi oczko .

My nie byliśmy, bo jakiś drogawy ten wstęp w Łodzi. Moim zdaniem wstęp na coś takiego powinien być darmowy wykrzyknik!

Płaci się tam za wynajem powierzchni baaardzo ciężkie pieniądze, a jeszcze mają czelność od ludzi brać kasę.,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam z dwa tygodnie temu.. R zachwycony przymierzaniem obrączek, sukniami, zaproszeniami. Ja natomiast czuję się zaspamowana.. mam całą siatkę ulotek.. i z niczego przypuszczam nie skorzystam..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, to ja chciałam jechać na te targi tylko ze względu na pokaz sukien ślubnych salonu Vivien. Wszystko inne mamy już dawno załatwione. Ja się tylko sukienkami zachwycałam, na żywo wyglądają zupełnie inaczej, niż jak się w necie ogląda uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
W sumie, to ja chciałam jechać na te targi tylko ze względu na pokaz sukien ślubnych salonu Vivien. Wszystko inne mamy już dawno załatwione. Ja się tylko sukienkami zachwycałam, na żywo wyglądają zupełnie inaczej, niż jak się w necie ogląda uśmiech


ja nie zostałam na tym pokazie... właśnie też już wszystko mam ale pojechałam właśnie z ciekawości...
Na inne suknie już nie patrze moja się szyje i nie chce się zauroczyć inną
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group