Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SUKIENKA Z CHIN!! pomocy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyta007
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 11:54    Temat postu: SUKIENKA Z CHIN!! pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam,

Znalazłam na stronie aliexpress super suknie slubna za niecale 700zl. tutaj podaje link:

http://www.aliexpress.com/item/Vestido-de-noiva-sereia-2015-Organza-Mermaid-Wedding-Dresses-Beaded-Corset-Bodice-vestido-de-noiva-casamento/32215377064.html

Troche obawiam sie, ze moze mi przyjsc calkiem inna suknia niz na zdjeciu. Czy widzialyscie moze gdzies taka suknie?? salony, allegro...
bardzo prosze o odpowiedz.

pozdrawiam serdecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie odważyłauśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w taką "taniość". Cena z pewnością jest adekwatna do jakości materiału, no więc szału bym się nie spodziewała. Na zdjęciach zawsze wszystko wygląda super, a przyślą ci taką sukienkę i będziesz płakać, bo się będzie materiał rozchodził na szwach i w ogóle będzie kiepskiej jakości...
Jak chcesz mieć taką sukienkę, to wydrukuj sobie jej zdjęcie i idź do profesjonalnej krawcowej oczko - ona doradzi ci w wyborze odpowiedniego materiału, tych "świecidełek" i uszyje w zbliżonym fasonie uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma za pośrednictwem podobnej strony też kupiła suknię z Chin tylko jej była princeska czyli kupa tiulu.
Kupiła ją za podobną cenę. Sukienka przyszła w pudełku 10x10 cm strasznie w nie upchana i oczywiście pognieciona. Musiała z nią iść do salonu sukien żeby ją "ratować" porządnie profesjonalnie wyprasować, przerobić wiązanie bo było zrobione krzywo, maszynowo i zrobić jakieś zapięcia na tiul bo nie mocował się w żaden sposób. Jej się opłacało kupić taką sukienkę ale tylko dlatego że znalazła salon który przyjął czyjąś kieckę i przerobił.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym ze zdjęciem poszła do jakiejś krawcowej.
Na zdjęciu pięknie, ale jakościowo pewnie do du***

i nie mówię, że trzeba za sukienkę dać kilka tysięcy, ale nie oczekujmy pięknej sukni od projektanta, jeśli kupujemy ją z Chin za 250 dolców. Ja parę razy przejechałam się na rzeczach z Chin (e-bay) które pięknie na stronce wyglądają a w rzeczywistością jakość jest koszmarna.

Ja za swoją suknie ślubną dałam 700zł, ale była to sukienka prosta i szyta u krawcowej na podstawie sukienki z salonu za 4000zł...no ale wiadomo, że efekt końcowy nie był identyczny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba nie ryzykowała tym bardziej , że suknia ślubna musi być bardzo dobrze dopasowana
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była już kiedyś na forum dziewczyna, która zamówiła sukienkę z Chin.
Porażka...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już widać, że będzie porażka - szczególnie, że ta kiecka trzyma się na biuście....więc bankowo nie będzie Ci pasować...chyba, że jesteś chinką, masz budowę chinki ale i tak.....szkoda kasy. Kupisz kieckę, a i tak ostatecznie uszyjesz albo kupisz w Polsce...przepowiadam to ja.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pią 28 Lis 2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od dawna zamawiam różne rzeczy, głównie odzież z Chin i muszę się z Wami nie zgodzić oczko Jakoś zawsze jest dobra i nie zdarzyła mi się jeszcze żadna przykra sytuacja. Prawda jest taka, że tu na miejscu wiele z tych rzeczy jest dostępna czasem ze 100% przebiciem ceny. Ktoś kupi taką suknie i sprzeda ją na allegro za 1400 zł... Ja bym się nie bała zaryzykować. Wiadomo, że jakies tam przeróbki będą potrzebne, bo suknia nie jest szyta na miarę, ale i tak koszt sukni + poprawki najczęściej wychodzą taniej niż suknia w salonie oczko
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 5 Gru 2014, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałam ostatnio taką stronkę na FB reklama vs rzeczywistość i była tam właśnie sukienka ślubna bardzo ładna i często spotykana na allegro ale to co przyszło nie miało nic wspólnego z tym co było na zdjęciu więc mimo wszystko odradzam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group