Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wielkość pierścionka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
dorcia123 napisał:
jakie to ma znaczenie oby się jej spodobał, rozmiar się później dopasuje


Trochę tego nie rozumiem... Shocked
Później dopasuje? No trochę sobie nie wyobrażam po zaręczynach latać do jubilera i dopasowywać mój dopiero co otrzymany pierścionek... :/
W tym jest cała magia zaręczyn, że pierścionek ma być idealny, także rozmiarowo. Każdy facet znajdzie sposób na to, aby ten rozmiar zdobyć. No ale, jak jednak mu się nie uda, to cóż... wtedy można np. po prostu zapytać. Dla mnie to by była kłopotliwa sytuacja, jeśli mój R włożyłby mi na palec za mały lub za duży pierścionek. Taka jakaś drobiazgowa jestem. Wszystko musi być na tip-top język


Mój Ł dopasował , ale moje koleżanki tak właśnie miały , że trzeba było dać do zmniejszenia

Ale może inaczej jaka jest twoja partnerka chodzi o wagę (mniej więcej) spójrz na jej palce są drobne czy raczej pulchniejsze ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terran
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią 19 Gru 2014, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem nie tyle z rozmiarem pierścionka co z samym rodzajem i kwotą do w jakiej można kupić naprawde ładny pierścionek. Planuję wydac na niego do 700 zł. To w markowym salonie chyba nie kupię żadnego? Trzeba szukać w zwykłym jubierze.

Gdzie dobieracie torebkę do sukni ślubnej? Kupujecie skórzaną torebkę czy ze sztucznej skóry?


Ostatnio zmieniony przez Terran dnia Pią 27 Mar 2015, 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jest coś złego w "zwykłym jubilerze" ? bo moim zdaniem absolutnie nie,a mało tego- często spotkasz tam ładniejsze pierścionki niż w salonach sieciowych i cenowo będzie taniej. oczywiście że do kwoty 700zł można wybrać piękny pierścionek,akurat tym się zajmujemy więc służymy pomocą na forum:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówcę. Bardzo często w małej pracowni jubilerskiej można spotkać piękniejsze pierścionki niż w popularnych sieciówkach. Co więcej są znacznie tańsze. Co prawda rzecz się ma do pierścionka, ale mogę odnieść się do kwestii obrączek. Kiedy my szukaliśmy obrączek poszliśmy do jednej z sieciówek a tam cena zbiła nas z piedestału. Za 1 obrączkę chcieli 1200 zł - czyli para 2400 Shocked A u pana prowadzącego własną pracownię para obrączek kosztowała 900 zł. Także, szukaj a znajdziesz ten najpiękniejszy uśmiech powodzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrocek
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 12 Lut 2015, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz jakiś dobry sposób znaleźć, bo kobiety lubią być wymagające. Very Happy Ciężka sprawa, mnie też to czeka. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Terran
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią 27 Mar 2015, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że nie ma nic złego w zwykłym jubilerze. Równiez się z Wami zadzam. Tak na prawde płacimy tylko za markę, bo złoto jest to samo. Taka sama jakość itp. A co do tego co jest modne itp. to juz wiecie sami jak jest - zabieg marketingowy. Kupiłem już ładny pierscionek za 400 zł uśmiech Czekam na odpowiedni moment.
_________________
http://www.zut.zgora.pl/formy-do-tworzyw-sztucznych/ Formy do tworzyw sztucznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzesinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 25

PostWysłany: Nie 29 Mar 2015, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałeś 700 zł to mogłeś już trochę zaszalećuśmiech a pierścionki nie są drogie nawet w markowych salonach.Złoty, zaręczynowy można kupić w aparcie za około 250 zł. Też kiedyś myślałam, że jak znana firma to musi być drogo, ale to tak jest nie tylko z biżuterią- podobnie markowe buty, torebki też są tańsze i droższe kolekcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terran
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2015, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę aby Wam się pochwalić. Oświadczyłem się uśmiech i jestem bardzo szczęśliwy z tego faktu uśmiech Zrobiłem to na Wielkanoc. Ślub w prawdzie chcemy zaplanować na przyszły rok ale nie ma pośpiechu. Nie będziemy robili dużego wesela, lecz takie na 60 osób. Najbliższa rodzina i znajomi. Ale Anka byłą zadowolona, mówie Wam Very Happy A zrobiłem to prosto i szybko. Przed święceniem jajek Very Happy

Jeszcze musimy tylko odwiedzić Prawnik Głogów żeby dowiedzieć się jak podzielić właściwie masz majątek i bierzemy ślub.
_________________
http://www.zut.zgora.pl/formy-do-tworzyw-sztucznych/ Formy do tworzyw sztucznych


Ostatnio zmieniony przez Terran dnia Pią 24 Kwi 2015, 8:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2015, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terran napisał:
Piszę aby Wam się pochwalić. Oświadczyłem się uśmiech i jestem bardzo szczęśliwy z tego faktu uśmiech Zrobiłem to na Wielkanoc. Ślub w prawdzie chcemy zaplanować na przyszły rok ale nie ma pośpiechu. Nie będziemy robili dużego wesela, lecz takie na 60 osób. Najbliższa rodzina i znajomi. Ale Anka byłą zadowolona, mówie Wam Very Happy A zrobiłem to prosto i szybko. Przed święceniem jajek Very Happy



Gratulacje! oklaski
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 5 Maj 2015, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrzesinka napisał:
Jak miałeś 700 zł to mogłeś już trochę zaszalećuśmiech a pierścionki nie są drogie nawet w markowych salonach.Złoty, zaręczynowy można kupić w aparcie za około 250 zł. Też kiedyś myślałam, że jak znana firma to musi być drogo, ale to tak jest nie tylko z biżuterią- podobnie markowe buty, torebki też są tańsze i droższe kolekcje.

Dokładnie, wystarczy poszukać, ale to chyba bardziej domena kobiet uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group