Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas właśnie było tradycyjnie - pudełko ciasta i butelka wódki Weselnej specjalnie wybraliśmy taką z Polanina bo jest w super tematycznych butelkach i jeszcze dodatkowo chcieliśmy żeby były na niej wygrawerowane nasze imiona i data ślubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia6677
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 15

PostWysłany: Czw 29 Gru 2016, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też ciasto i kto chciał to wódkę dostał. Tak się właśnie zastanawiam, że Wódka nWeselna z grawerem na prezent dla gości byłaby bardzo fajnym pomysłem, oryginalnie a jednocześnie bardzo osobisty gest od Młodych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się taka butelka wódki ślubnej z grawerem dla gości, która dodatkowo będzie ładnie zapakowana, to naprawdę bardzo dobry pomysł i jestem zdania, że każdy z gości też doceni ten gest ze strony Państwa Młodych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Małgosia6677
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 15

PostWysłany: Sro 25 Sty 2017, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy wśród aktualnych trendów pokazywanych na targach ślubnych ktoś wziął to pod uwagę? uśmiech dobry pomysł dla organizatorów, żeby też wystawili jakieś stoisko wódki weselnej uśmiech założę się żę niejedna para by się skusiła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 11
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaką kwotę chcemy/jesteśmy w stanie przeznaczyć na takie upominiki. Myślę, że dla wielu osób koszt wódki z grawerunkiem na butelce będzie za wysoki. Ja proponuję (szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym):
- herbatę np. z cukrowymi serduszkami, można ją zapakować do mini słoiczków lub szklanych probówek i przewiązać wstążką lub rafią,
- gorącą czekoladę na drewnianej łyżeczce,
- mini słoiczek powideł własnej roboty,
- jabłka lub gruszki, które po przyczepieniu papierowego listka z imieniem i nazwiskiem gościa mogą stanowić jednocześnie prezent, jak i winietkę, a poza tym będą piękną dekoracją stołu.
Mam jeszcze wiele pomysłów ale nie chcę Was tu zanudzić moimi wywodami oczko
_________________
Manufaktura Małych Form
florystyczna i papierowa oprawa ślubów oraz wesel
www.manufakturamf.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2017, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mialam najlepszy moment gdy kupowalam prezent dla mojego przyszlego meza. Kupilam mu jedna z ksiazek polecanych na blogu http://livro.pl/blog/ksiazki-ktore-powinien-przeczytac-kazdy-ojciec musielibyscie widziec jego mine:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darude
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2017, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny pomysł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2017, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalina wszystko bardzo fajnie opisała i możesz wybrać jeden spośród tych upominków, zamiast słoiczka powideł polecam słoiczek miodu, zawsze jest to coś innego i oryginalnego jako upominek dla gości uśmiech
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1angela
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-kwiaty napisał:
Michalina wszystko bardzo fajnie opisała i możesz wybrać jeden spośród tych upominków, zamiast słoiczka powideł polecam słoiczek miodu, zawsze jest to coś innego i oryginalnego jako upominek dla gości uśmiech


Jak najbardziej tak samo jestem za powidłami.
_________________
suknie ślubne Dąbrowa Górnicza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sbn
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 6 Paź 2017, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizują Państwo przyjęcie weselne i nie mają pomysłu na ORYGINALNE upominki/podziękowania dla swoich gości?
Zapraszamy na www.sbndesign.pl W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór betonowych osłonek w geometrycznych, prostych kształtach! Idealnie sprawdzą się w roli oryginalnych winietek dla Gości! Dzięki swoim małym rozmiarom będą zarówno efektowną dekoracją stołu jak i nietuzinkowym PRAKTYCZNYM mini prezentem dla Waszych Gości! Taki upominek na pewno zapamiętają osoby nim obdarowane! Szczegółowe ceny przy zamówieniach większej ilości sztuk dostępne w katalogu na stronie www. Możliwość wyceny indywidualnej a także zakupu z posadzoną rośliną i winietką 😊 Zapytania prosimy kierować na e-mial firmowy! ZAPRASZAMY na www.sbndesign.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group