Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla gości
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julia89
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 8

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 19:22    Temat postu: Prezent dla gości Odpowiedz z cytatem

Czy dajecie swoim gościom jakieś prezenty? Teraz podobno to bardzo popularne. Ja myślę nad cistem w takich kartonikach http://happenings.pl/glowna/340-pudelko-na-ciasto.html. Myślicie, ze to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona niestety nieznaleziona, ale nie wiem czy jest sens robić jakieś specjalne prezenty dla gości.. zazwyczaj daje się ciasto w pojemnikach na ciasto i ewentualnie wódkę z kokardką, przynajmniej na weselach na których byłam. Jakieś kosztowniejsze podarunki to jedynie dla rodziców i świadków, wtedy można zainwestować w ozdobne pudełka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościom to ja na pożegnanie mam zamiar dać butelkę wódki lub wina (jeśli ktoś nie pije wódki) z ładną kokardką. Ciasto natomiast będzie na weselu, więc każdy może się najeść, ile chce. Jak dam ciasto do domu, to nie każdy zje, potem wyrzuci i tyle z prezentu... a wódka może stać i stać... otworzą sobie w dogodnym dla siebie momencie i po raz kolejny wypiją za nasze zdrowie Very Happy


Jeśli chodzi o to ciasto, to u mnie w rodzinie jest taka tradycja, że dwa dni przed weselem roznosi się kołacz weselny (ciasta drożdżowe z serem, makiem i np. jabłkiem) niezaproszonym sąsiadom czy bliskiej rodzinie, która nas nie uraczy swoją obecnością na naszym weselu z różnych powodów. uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś o tym wiem język też lataliśmy z kołaczem uśmiech I na pożegnanie też każda para dostawała od nas buteleczkę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 31 Paź 2014, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ten kołacz to dla mnie jest zbędny Very Happy, ja bym w ogóle o tym nie pomyślała, gdyby nie moja mama... Dla niej to jest jakaś święta tradycja i kołacz musi być. Ja na szczęście tym sobie głowy nie zawracam. Z kołaczem będzie latać moja siostra z chłopakiem, ewentualnie moja mama wraz z nimi Very Happy Zaś mój R bardzo się zdziwił, gdy mu o tym powiedziałam. U niego nie ma takiej tradycji i jestem ciekawa, co teściowa na to powie, bo jeszcze nie wie o tym pomyśle mojej mamy... uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Butelka wina to dobry pomysł, po weselu zawsze zostaje jeszcze sporo jedzenia i alkoholu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiałam się nad prezentami, np. lizakami albo małymi ciasteczkami, ale ostatecznie zrezygnowałam.
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lovrin_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 24

PostWysłany: Nie 23 Lis 2014, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe i drobne prezenciki dla gości faktycznie są popularne,ale to już od dawna.nie jest to nowość czy jakaś chwilowa moda. Właśnie coś typu ciasteczko,lizaczki,cukierki czy figurki młodej pary- to są te najczęściej spotykane prezenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna_panna
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw 8 Sty 2015, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na czekoladki z naszym zdjęciem... może to już trochę oklepane, ale co tam;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia31
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto 27 Sty 2015, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oraz mój narzeczony przez pewien czas rozważaliśmy wybór prezentów dla gości. W końcu razem doszliśmy do wniosku, że jest to całkowicie niepotrzebne. Po prostu z Naszej strony byłaby to przesada, Nasze wesele będzie dość wystawne.
_________________
http://videopiksel.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group