Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2015, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postanowiliśmy rozrzucić po stołach paczuszki z cukierkami robionymi ręcznie w jednej z manufaktur cukierków z naszymi inicjałami. Trochę miętówek i trochę owocowych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2015, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie chcemy, żeby wyszło drogo i żeby goście to wywalili do śmieci. Bez sensu, to się robią naprawdę duże pieniądze,
Ja znalazłam fajne winietki w postaci małych pudełeczek, które wyglądają jak pan młody, albo panna młoda i do środka można włożyć kilka cukiereczków. A drugi pomysł to ciastko z wróżbą, znalazłam fajną stronę gdzie to jest, ale nie będę podawać publicznie.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2015, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka, a podasz mi na PW namiar na te ciastka z wróżbą?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 14 Wrz 2015, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio wpadło do głowy, że można kupić cebulki kwiatów i przyczepić do nich karteczki z jakimś fajnym cytatem albo podziękowaniami. Każdy sobie potem posadzi w domu i jak urośnie będzie pamiętał od kogo dostał i kiedy oczko Widziałam ładne odmiany na http://florexpol.eu/314-narcyzy Tak trochę kreatywnie można się wykazać, co nie? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012 napisał:
Mi ostatnio wpadło do głowy, że można kupić cebulki kwiatów i przyczepić do nich karteczki z jakimś fajnym cytatem albo podziękowaniami. Każdy sobie potem posadzi w domu i jak urośnie będzie pamiętał od kogo dostał i kiedy oczko Widziałam ładne odmiany na http://florexpol.eu/314-narcyzy Tak trochę kreatywnie można się wykazać, co nie? oczko
pomysł bardzo fajny, ale ile osób tak naprawdę to sobie posadzi? Very Happy znam siebie i ja bym to pewnie olała hehe no ale jak mówię, bardzo kreatywnie uśmiech też chcę kupić jakieś upominki dla gości ale to jeszcze mam czas uśmiech dużo teraz pomysłów jest
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tym aby każdemu z gości w ramach podziękowania podarować wódkę,powiedzmy pół litra na parę z ładna zawieszką ? Bo spotkałam się ostatnio z czymś takim na weselu iw praktyce dosyć fajnie to wyglądało.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-kwiaty napisał:
A co sądzicie o tym aby każdemu z gości w ramach podziękowania podarować wódkę,powiedzmy pół litra na parę z ładna zawieszką ? Bo spotkałam się ostatnio z czymś takim na weselu iw praktyce dosyć fajnie to wyglądało.
ja się z tym często spotykam i też fajny pomysł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawanie gościom wódki to wręcz archaiczna tradycja. 19 lat temu już na weselach to było praktykowane (pewnie i wcześniej, ale to moje pierwsze wesele byłouśmiech ). Myślę, że młodzi decydują się na podarunki mniejszego kalibru, gdyż generalnie jest to tańsze niż pół litra wódki. Ale też, żeby właśnie urozmaicić tradycjęuśmiech.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata i tak się upiera, że swojemu rodzeństwu wódkę da... Bo to taka tradycja u nas na wsi i pewnie byłoby im to dziwne, że nie dostaną lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbliższa rodzina po poprawinach na pewno dostanie po flaszce. Ale na pewno nie będę wszystkim prezentować wódki, bo pójdę z torbami. Prawie dwa tysiące wyjdzie mi za alkohol na głowę na salę, a dołożyć drugie tyle na wódkę na prezent? Nie ma opcji. język Wolę im dać po cukierku.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group