Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Wielka Brytania

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w zależności od tego, ile wódki zamówimy, będziemy rozdawać flaszki z winietką lub samo ciasto (jeżeli byłoby jej za mało). Myślałam nad tym, żeby im zrobić specjalny mini pudełeczko ze słodyczami w takiej samej estetyce w jakiej będą zaproszenia i winietki (projekt na zamówienie), ale to bardzo dużo zachodu i drogo wychodzi. Pomyślcie sobie, kto będzie trzymał taką pamiątkę. Najdalej za tydzień wyląduje w koszu

PS. Witam, to mój pierwszy post Very Happy
_________________
'Cake, and grief counseling, will be available at the conclusion of the test.'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasia napisał:
My w zależności od tego, ile wódki zamówimy, będziemy rozdawać flaszki z winietką lub samo ciasto (jeżeli byłoby jej za mało). Myślałam nad tym, żeby im zrobić specjalny mini pudełeczko ze słodyczami w takiej samej estetyce w jakiej będą zaproszenia i winietki (projekt na zamówienie), ale to bardzo dużo zachodu i drogo wychodzi. Pomyślcie sobie, kto będzie trzymał taką pamiątkę. Najdalej za tydzień wyląduje w koszu

PS. Witam, to mój pierwszy post Very Happy



Witaj na forum:uśmiech
Z tymi prezentami w postaci nie wiem figurek ect to dla mnie nie najlepszy pomysł ponieważ ludzie i tak kiedyś to wyrzucą , będzie się kurzyć szkoda kasy.Słodycze myślę prędzej zawsze to miło dostać i zwykle szybko znikają. Wiem , że są takie migdały białe też są dawane ( przyszły do nas z zachodu) i szczerze znam przypadki gdy ludzie dostali w ładnych woreczkach te migdały i nie wiedzieli jak je jeść ( są cholernie twarde) więc possali i na weselu wypluli do kosza niestety na oczach młodej pary ......
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Wielka Brytania

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli najlepiej klasycznie: wódka i/lub ciasto uśmiech Mam jeszcze pytanie, jeśli dawałyście alkohol to w takiej samej butelce z etykietą jak wódka weselna, czy bez etykiety, a może w ogóle mniejsza, symboliczna buteleczka?
_________________
'Cake, and grief counseling, will be available at the conclusion of the test.'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja myślę dawać takie same jak na weselu uśmiech nie ma sensu by robić jakieś inne szkoda kasy
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Pon 25 Maj 2015, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja spotkałam się ostatnio z tym,że młodzi rozdawali pierniczki jako upominek z wesela i w praktyce bardzo fajnie to wyszło,każdy z nich miał ładne pudełeczko i wstążkęuśmiech
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cafapycha
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 17 Cze 2015, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tradycyjnie "weselną" czyli 0.5 wódki oczko
_________________
sukienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cafapycha napisał:
tradycyjnie "weselną" czyli 0.5 wódki oczko



No to chyba swojego rodzaju tradycja Very Happy ale wódki na powitanie gości nie dasz język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michaska44
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałam fajny motyw z prezentami "na dzień dobry" - papierowe karoce z koniem składane a w środeczku ferrero rocher. Bardzo miłe to było i mi się podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sob 1 Sie 2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Włoszech jest taki zwyczaj, że gościom daje się w małych ozdobnych woreczkach charakterystyczne migdały w lukrze, coś w formie takich cukierków uśmiech Może znajdziesz jeszcze jakąś pomoc czy inspirację na tym portalu http://www.abcslubu.pl/pomoc-slubna uśmiech Bardzo fajne artykuły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 31 Sie 2015, 10:46    Temat postu: Skromny prezent dla gości Odpowiedz z cytatem

Też jestem za migdałami oczko więcej inspiracji znajdziecie tutaj http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/prezenty-dla-gosci-weselnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group