Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna z salonu Sabe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela Dymek
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 13 Cze 2016, 21:21    Temat postu: Suknia ślubna z salonu Sabe Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Chcę sprzedać klasyczną suknię ślubną uszytą w salonie Sabe w Wieliczce. Sukienka jest koloru białego, wykonana z muślinu, lekkie marszczenie z prawej strony, aplikacje koronkowe u góry, dekolt w kształcie delikatnej łódki, szersze ramiączka, z tyłu sznurowana i zapinana na ozdobne guziki, na dole koło usztywniające w tunelu. W komplecie biały i bordowy pasek (ten drugi założony po oczepinach; pan młody założył bordową muchę uśmiech ) Rozmiar 38/40, mój wzrost to 164cm, miałam buty na 8cm obcasie. Suknię świetnie uzupełniał biały welon z koronkowymi wstawkami, długi na 2.5m, który wypożyczyłam w salonie.

http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-z-salonu-sabe-CID87-IDg8Eob.html?action=show&id=238483259&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20160615-%5BdiplayLink%5D-43559925@1-20160615214856


Pozdrawiam,
Ela
suknia.slubna.sabe@wp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cukremin
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 4
Skąd: Puck

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2017, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbyt mam w tym obszarze tematycznym wiedzę. Także nie będę w stanie pomóc...
_________________
Czasami w trudnych sytuacjach, można pomylić współczucie z miłością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gostuli47
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się na to zapatrujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group