Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy kołdra to dobry pomysł na prezent?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 18:19    Temat postu: Czy kołdra to dobry pomysł na prezent? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny!

czy myślicie, że zakup kołdry i 2 poduszek to dobry pomysł na prezent ślubny?

dodam, że chcę, żeby były one dobrej jakości. Kołdra byłaby z tych podwójnych w rozmiarze 200x220 cm, a poduszki byłyby termoplastyczne w rozmiarze 40x80 cm. Wszystko znalazłam na www.amejzon.pl


Myślicie, że to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beznadziejny prezent, beznadziejna reklama...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat odświeżam, gdyż sam się nad tym zastanawiam. Czy kołdra jest dobrym pomysłem na prezent? Z tym, że nie mam na myśli zwykłej kołdry z marketu - w grę wchodzą wysokiej jakości produkty z puchu z gęsi tybetańskich (słyszałem, że są antyalergiczne, lekkie i ciepłe).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 9 Lis 2017, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No sama nie wiem, dosyć ryzykowne to jest. Taki prezent chyba lepiej przedyskutować. Ja polecałabym ekspres do kawy. Każdy chyba lubi wypić dobrą kawę, a taki ekspres ze sklepu https://www.cafesilesia.pl sprawdzi się na pewno w każdym domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że to dobry pomysł, takie rzeczy zawsze się przydają




discover this
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaS
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dobry pomysł, pod warunkiem, że obdarowana osoba jest nam bliska (np. siostra, najlepsza koleżanka). Dla jakiejś mniej z nami związanej osoby wybrałabym raczej coś bardziej oficjalnego uśmiech
_________________
farba olejna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że tak, i myslę że warto kupić. Tylko że nie jakąś taką kołdrę byle jaką a lepszą. Lepiej dac troszke więcej pieniędzy a kupić coś konkretnego. Np. taka kołdra antyalergiczna https://wszystkodospania.pl/s,105,koldra_antyalergiczna_essmeeda.html jest fajna i nie droga. Na pewno osobie obdarowanej się przyda taki upominek, który będzie używany codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej! Pościel zawsze się przyda, nie na teraz to na później albo na sprzedaż. Bardzo wygodne są prześcieradła z gumką, uniwersalne i nie ma problemu ze spadaniem z łóżka. Polecam wejśc na https://fabrykasnu.com/, to bardzo dobry producent prześcieradeł z gumą i tania pościel hurtownia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bret06
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić na kołdrę wełnianą, to doskonały izolator ciepła. Zimą zapewnia odpowiedni poziom ciepła, natomiast latem nie powoduje przegrzania organizmu.
_________________
kołdry wełniane producent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kołdra i poduszki to fatalny pomysł.. Kojarzy mi się to z rodzicami, którzy dbają o to, żeby dziecku nie było w zimno w nocy.
Znacznie lepszym pomysłem byłby prezent w postaci Voucheru. Na stronie GoldenGift , jest ogromna ilość fajnych prezentów. Znacznie lepszych od jakieś tam kołdry. Więc szczerze polecam GoldenGift osobą, które są spragnione wrażeń i chcą podkreślić, tak znaczący dzień, jakim jest ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group