Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Umeblowanie pokoju dziennego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czasik
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 1 Sie 2018, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie meble macie?
_________________
https://domnowoczesny.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldin39
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 2 Sie 2018, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz watpliwości poproś o pomoc architekta wnętrz.

___

centrum dentystyczne zielona góra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darto43
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 4 Sie 2018, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO zawsze jest problemem.
_________________
laserowa depilacja pośladków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pokój dzienny to muszą być meble wypoczynkowe. Najlepiej wygodne i piękne, a przy tym bardzo dobrej jakości.
Koniecznie zerknij sobie tutaj http://www.dobre-wnetrza.com/puzzle-oryginalna-dekoracja-pokoju/
może się czymś zainspirujesz. Ja generalnie swój salon powoli urządzam i patrze co się sprawdza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Nie 2 Wrz 2018, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie w salonie czy też dziennym musza być meble wypoczynkowe. To gwarancja komfortu i tutaj nie ma gadania. U nas w salonie jest jedyne miejsce tak naprawde gdzie mozna sobie spokojnie poczytac czy obejrzec tv stad meble musza byc naprawde wygodne i najlepiej naroznikowe dlatego mamy cos w tym stylu z salonów agata https://www.agatameble.pl/meble/narozniki/opti-naroznik-z-funkcja-prawy-tkanina-alfa17-alfa19-nic-pod-kolor-buk-uklad-i Naroznik jest dosyc spory, bardzo wygodny i duzy a my mamy spora rodzine co tez ma znaczenie gdy wszyscy jestesmy razem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
endywia_007
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble wypoczynkowe w świeżym pastelowym kolorze i z dobrego gatunkowo materiału zawsze powiększą optycznie pokój Smile
_________________
"Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami."
Cassandra Clare – Miasto szkła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co zauważyłam, to coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie kominków w swoich domach. Efekty są naprawdę zadowalające, ponieważ taki kominek to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim źródło dodatkowego ciepła. Natomiast warto zadbać o systemy DGP. Kupicie je na przykład w sklepie https://sklep.komo.pl/dystrybucja-goracego-powietrza-kominki-dgp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my właśnie się zabieramy za pokój córeczki, mam wybrane farby, między innymi taką fajną z drobinkami brokatu - Primacol Decorative Let's Shine. Efekt fantastyczny a mała jest zachwycona. Zresztą ja podobnie. Ale na mebelki jeszcze nie mam koncepcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 19 Paź 2018, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z pokoju syna już wyszłam, teraz czas na sypialnie moją i mojego męża uśmiech znalazłam bardzo dużo fajnych ofert odnośnie szaf na tej stronie https://www.meble-cezar.pl/pl/c/Szafy-przesuwne-trzydrzwiowe/110 Jest to bardzo dobra oferta na której warto sie zatrzymać i zastanowić. Wydaje mi sie że i mojemu mężowi sie bardzo spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Sob 24 Lis 2018, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając którekolwiek pomieszczenie w domu warto dobrać odpowiednie rolety do okna. Mnie najbardziej odpowiadają te z opcją dzień noc. Chciałam kupić takie w markecie, jednak mają bardzo ograniczoną liczbę kolorów. Zdecydowałam się na zamówienie rolet tutaj https://www.agatarolety.pl/blog/jakie-rolety-najlepiej-sprawdza-sie-w-sypialni/. Mają niemal nieograniczoną liczbę kolorów i odcieni. Mam też pewność, że roleta na każde okno będzie identyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group