Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Umeblowanie pokoju dziennego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
d3ct3r
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 27 Gru 2016, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czym się dziecko interesuje...
_________________
Może to wkurzyłoby Nike na tyle, żeby się pojawiła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bokomerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 17

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie pokoju jest fajne ale trzeba się troche nagłowić jak to wszytsko ustawic żeby było ładnie. Ja już jestem na koncowym etapie urządzania slaonu, ogladam jeszcze tylko stoliki pod telewizor bo ten mój jest w strasznym stanie i potrzebuje nowego. Kilka mi sie podoba z tych ktore widzialam w sieci - http://www.ceneo.pl/oferty/stoliki-pod-telewizor - powinny pasować do wnętrza, jesli w rzeczywistości wyglądają tak jak na zdjęciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pedigars
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci że spoko opcja właśnie dobrze zrobić nastrój światłem w pokoju dzieci to lubią bardzo i do tego to fajnie wygląda.
_________________
Najs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też pamiętać o takich rzeczach jak rolety lub żaluzje. To bardzo ważne głównie latem, kiedy słońce świeci prosto w okna. Ja bym postawiła na rolety wewnętrzne, mam takie w swoim domu i jestem zadowolona. Możesz rzucić okiem na ofertę firmy Intech: http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-wewnetrzne/rolety-materialowe, wybór jest bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ellasssaa8
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 27

PostWysłany: Wto 28 Lut 2017, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w pokoju dziecięcym bardzo fajnie sprawdziłyby się fototapety. Najlepiej takie z jego ulubionym motywem. Na tej stronie http://www.dekowizja.pl/ możesz sprawdzić sobie jakie są dostępne wzory, a jest ich bardzo dużo! Sądzę, że warto w ten sposób urozmaicić pokoik dziecka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Wto 28 Lut 2017, 23:06    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Ja muszę wymienić w salonie fotele. Niestety te już mają kupę lat i nadszedł czas na zmianę wnętrza. Macie jakieś swoje ulubione, sprawdzone sklepy internetowe z meblami do salonu? Jak na razie znalazłam ciekawy wybór foteli na stylowo-mieszkam, ale chętnie zajrzę na inne oferty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście kiedykolwiek o takim sklepie internetowym jak http://homlando.com/? Moja przyjaciółka kupowała u nich meble i najróżniejsze akcesoria do dekoracji mieszkania. Bardzo chwaliła zakupy, mówiła też, że oferują obecnie bezpłatną dostawę. Może tam uda Ci się znaleźć inspiracje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziennym ciekawie prezentują się tego typu www.promyk-meble.pl/?pl_komplety-wypoczynkowe,37 zestawy wypoczynkowe. Taki komplet dodatkowo uzupełniony stolikiem kawowym może w zasadzie stanowić całe wyposażenie salonu, jak dla mnie. Lubię przestrzeń i nie potrzebuję wielu mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście kiedykolwiek o kominku w pokoju dziennym? Moja przyjaciółka się ostatnio zdecydowała na takie rozwiązanie i powiem Wam, że ten kominek naprawdę super wygląda. Wiele ciekawych modeli kominków i pieców można znaleźć na stronie http://sklep.kominki-vector.pl/. Dla mnie to strzał w dziesiątkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Ikea są ciekawe meble do pokoju dziecięcego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group