Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Umeblowanie pokoju dziennego
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 13:07    Temat postu: Umeblowanie pokoju dziennego Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczęta Very Happy
Potrzebuję porady oczko

Po ślubie mój R wprowadza się do mnie. Mam swój pokój, który będzie malowany na wiosnę, zakupione będą też nowe meble (póki co, będzie on stanowił taki pokój gościnno-sypialniany). Obecnie umeblowanie pokoju wygląda mniej więcej tak, jak na poniższym planie i rysunku oczko



Myślę o przemeblowaniu pokoju. Czy sofa dobrze będzie wyglądać, jeśli będzie stać pod oknem? Mój R chciałby zostawić taki układ, jak teraz, ale mnie się już znudził ten pokój. Ze względu na to, że w pokoju mam też dwa okna za bardzo nie mogę poszaleć z przemieszczaniem mebli. Wydaje mi się, że ta druga opcja (z sofą pod oknem) będzie jednak lepsza i wygodniejsza. Czytałam, że to jest trochę sprzeczne z zasadami feng shui, ale szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi język Chodzi mi tylko o to, czy to będzie dobrze wyglądać. Nie wiem... doradźcie język


_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestawienie sofy z jednego miejsca w drugie potrwa 3 minuty uśmiech Sama ją nawet przeciągniesz jak nie znajdziesz nikogo chętnego do pomocy język Przestaw i zobacz jak będzie to wyglądało i czy będzie wygodnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie dam rady, bo jest za ciężka uśmiech (te zdjęcia są poglądowe, moja sofa jest zupełnie inna).
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... pierwsza opcja mi się bardziej podoba.
Ale jeśli faktycznie chcesz już zmian to myślę, że pod oknem też źle nie będzie. ;d

Ja jak chciałam zmiany to swoją sofę z jednej ściany przestawiłam przeciwlegle na drugą i tyle z tego. lol lol

Pokombinować przecież zawsze możesz oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krymandza
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pią 7 Sie 2015, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w zeszłym miesiącu pojechała do Castoramy po pawilony ogrodowe, to przy okazji kupiłam sporo rzeczy do salonu Very Happy Dlatego zachęcam Cię, żebyś tam jechała i się po prostu rozejrzała. Pewnie coś Ci wpadnie do głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sigrid2
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 26 Lis 2015, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są o wiele ładniejsze fotele. Przejrzyj ofertę ikei
_________________
Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroforica
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 27

PostWysłany: Sro 2 Gru 2015, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny ten projekcik. Ja osobiście chyba nie postawiłabym sofy pod oknem tylko gdzieś z boku. Pewnie z nadejściem wiosny również zabiorę się za salonik. Póki co jestem dopiero na kuchni

- coś mniej więcej tak będzie wyglądać, tylko okno mamy inne, bo duże półokrągłe. Mel_Si sami ogarniacie projekt i zakupy, bo my korzystamy z fachowców z http://www.aranzacjekuchni.com.pl/projektowanie-kuchni. Salon pewnie już machniemy na własną projektową rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trrennda
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna kuchnia, podobają mi się takie nowoczesne i przestronne pomieszczenia.
_________________
benzacne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sro 16 Gru 2015, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to się marzy kuchnia z wyspą ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DagmaraW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bardzo chciałabym mieć wyspę w kuchni, ale na razie mam przed sobą urządzanie sypialni. Mam nadzieję, że w pierwszej połowie przyszłego roku kuchnia będzie gotowa! Very Happy Projekt kuchni super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group