Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czarne róże
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balonowa
Gość





PostWysłany: Sro 15 Paź 2014, 12:38    Temat postu: czarne róże Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o czarnych różach w bukiecie? Ale nie cały bukiet czarny tylko pomieszane np. z czerwonymi?
Powrót do góry
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 15 Paź 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jestem na NIE! Czarny to kolor żałoby, śmierci. Nie chciałabym żadnych dodatków czarnych na swoim ślubie, żadnych kwiatów, wstążek itp - nawet, jeśli byłyby w minimalnej ilości. Czarny garnitur Pana Młodego to jedyny wyjątek. Nawet czarne samochody do ślubu mi się nie podobają, choć coraz częściej można zauważyć, że mało kto liczy się z kolorem auta.
No ale dziś mnie już nic nie zaskoczy... już niejedne ekstrawagancje widziałam...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała czarne dodatki na ślubie i weselu. My z moim Ł zawsze chodzimy ubrani na czarno i każdy wie że to nasz kolor.
Nie znam żadnych zabobonów mówiących o kolorze samochodu do ślubu. Czarna szarfa w pasie, czarno-białe zaproszenia czy serwatki to są drobne szczegóły które podkreślą nasz charakter a nie będą wyglądały żałobnie.
Jednak jeżeli chodzi o bukiet z czarnych róż to nawet ja bym się nie zdecydowała ale tylko dlatego że wyglądają dla mnie te bukiet tak ciężko, gotycko a to już nie nasz styl.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BuduarGirl
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny kolor jest tak popularny ostatnio, szczególnie w urządzaniu mieszkań, więc właśnie z tego powodu wolałabym unikać go dekoracjach. Ale jako przełamanie jakiegoś intensywnego koloru- czemu nie.
Tyko uważałabym na bukiet czarno czerwony- rzeczywiście jest troszkę gotycki (no chyba że to akurat wasz styl:)

ale np. te kwiaty z pierwszego bukietu, wyglądają interesująco:

http://www.zankyou.pl/g/najpiekniejsze-bukiety-slubne-idealne-do-sukni-z-czarnymi-dodatkami
_________________
Kawa, kartony i wesele:) Czyli jak się urządzić i nie zwariować

Moje STD uśmiech Jeden krok bliżej Wielkiego Dnia
http://buduargirl.blogspot.com/2014/11/realizacja-save-date.html#more
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kristi9
Gość





PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 12:57    Temat postu: róże Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie czemu nie tylko jako jedyny kwiat w bukiecie tylko jako akcent, w połączeniu np. z czerwonymi albo białymi jeszcze kwiatami. w rosebelle mają czarne róże, ale to stabilizowane więc nie wiem czy takie też cię interesują[/list]
Powrót do góry
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róże, to bardzo piękne kwiaty, dwukolorowe w bukiecie będą świetnie wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lovrin_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 24

PostWysłany: Nie 23 Lis 2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czerwone róże i bukiety na ich bazie- jak najbardziej tak,natomiast czarne już nie bardzo,z całą pewnością nie na ślub bo szczerze mówiąc to jeszcze nie spotkałam się aby występowały one na jakimś ślubie,to byłoby co najmniej dziwne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Nie 30 Lis 2014, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Zdecydowanie jestem na NIE! Czarny to kolor żałoby, śmierci. Nie chciałabym żadnych dodatków czarnych na swoim ślubie, żadnych kwiatów, wstążek itp - nawet, jeśli byłyby w minimalnej ilości. Czarny garnitur Pana Młodego to jedyny wyjątek. Nawet czarne samochody do ślubu mi się nie podobają, choć coraz częściej można zauważyć, że mało kto liczy się z kolorem auta.
No ale dziś mnie już nic nie zaskoczy... już niejedne ekstrawagancje widziałam...


Czarny owszem, jest kolorem żałobnym. Ale w wielu kulturach (w tym u nas przed stuleciami również) kolorami żałobnymi jest czerwień i biel uśmiech

Moim zdaniem czarny kolor nie wyklucza niczego. Jako dodatek do reszty - czemu by nie. Nie chciałabym tylko, żeby przeważał.
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flowers
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Z pracy

PostWysłany: Nie 11 Sty 2015, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Zdecydowanie jestem na NIE! Czarny to kolor żałoby, śmierci. Nie chciałabym żadnych dodatków czarnych na swoim ślubie, żadnych kwiatów, wstążek itp - nawet, jeśli byłyby w minimalnej ilości. Czarny garnitur Pana Młodego to jedyny wyjątek. Nawet czarne samochody do ślubu mi się nie podobają, choć coraz częściej można zauważyć, że mało kto liczy się z kolorem auta.
No ale dziś mnie już nic nie zaskoczy... już niejedne ekstrawagancje widziałam...

Obecnie czarno-białe wesela się robią coraz bardziej popularne i modne. Firma everlastingflowers posiada w ofercie 21 kolorów np róż, dekoracje wyglądają zjawiskowo. Bukiety ślubne są nie tylko wyjątkowe ale trwałe, to świetna pamiątka na lata.
_________________
Sztuka zachowania piękna natury - kwiaty stabilizowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 12 Sty 2015, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę nic złego w czarnym... aczkolwiek nie lubię połączenia czarny-czerwony chętnie bym zobaczyła taki bukiet może bym zmieniła zdanie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group