Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Super miejsce na wesele!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 9:27    Temat postu: Super miejsce na wesele! Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie! Moja przyjaciółka jakiś czas temu wyszła za mąż i nie mogłam wyjść z podziwu, jak zobaczyłam miejsce, w którym było przyjęcie. Restauracja i hotel Biały dom w Czerwionce to chyba najlepszy wybór. Jedzenie pycha, a obsługa miła i mega pomocna. jesli byście się zastanawiały, gdzie zrobić wesele, to naprawdę szczerze polecam!

Ostatnio zmieniony przez papatki19 dnia Czw 6 Sie 2020, 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak! Biały Dom jest naprawdę super, byłam tam w zeszłym roku i mają bardzo dobre jedzenie i klimatyczny wystrój. Impreza była przednia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Akurat dzisiaj jesteście w stanie znaleźć dokładnie taką salę, jaką sobie tylko wymarzycie. Moim zdaniem, super pomysłem może być postawienie na Centrum MOLO. Ja jestem pod wrażeniem imprez, które się tam odbywają. Jeśli zależy Wam na tym, by ten dzień był wyjątkowy, to zdecydowanie weźcie go pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BAAAAARDZO polecam Instalacje Art Bistro w Warszawie! Fantastyczne miejsce na przyjęcie weselne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
butiques
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2020, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele biur rewelacyjnie organizuje wesela. Fajna historia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2020, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, że interesuje mnie naprawdę dobry fotograf ślubny kraków i wydaje mi się, że kogoś takiego znalazłam. Czy Marcin Orzołek jest wam znany? Jeśli tak, to powiedzcie mi o nim jak najwięcej, proszę. Widziałam portfolio, ale chętnie też sprawdzę, jak pracuje się z nim na co dzień, jeśli ktoś ma dłuższą umowę. Dajcie znać i pod kątem sesji ślubnej i dłuższej współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na https://www.studiokadru.pl/ stronie na blogu jest ciekawy przegląd sal weselnych, może coś wpadnie w oko oczko
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieważne w jakim miejscu ślub ,ważne aby wszystkie szczegóły były dopasowane i ze sobą współgrały ,w tym również zaproszenia powinny pasować do całości, a najlepsze zaproszenia wydrukuje Printing House druk zaproszeń https://printinghouse.pl/druk-zaproszen/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karczma Kujawska w Inowroclawiu jest miejscem, ktore spelni oczekiwania nawet najbardziej wymagajacych klientów. Moja siostra organizowała tam swoje weslele i z perspektywy goscia moge powiedziec, ze było super. Podziiwam obsługe, bo ogarnac tyle osób to jest sztuka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawalerna6
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 25

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś byłem na balu maturalnym we Wrocławiu i spokojnie w tym samym miejscu można by było zorganizować przyjęcie weselne. Warto do nich napisać i się zorientować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group