Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w Krakowie- gdzie zorganizować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morisluu
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeżeli interesuje Was nocleg dla gości to polecam jeden z krakow hostels np. http://hostelrynek7.pl/en_,hostel.php.
Sami tam spaliśmy po weselu i wszystko na 5 oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze przy wyborze sali jest to, aby organizatorzy wszystkim się zajęli - dekoracją sali, jadłospisem, pomocą przy znalezieniu fotografa i kamerzysty. Właśnie tymi atutami wyróżnia się sala weselna http://novariviera.pl/ na Śląsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modra
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 12 Sty 2017, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie oczekuję od właścicieli sali, aby zajęli się wszystkimi elementami bo samej sprawiają mi ogromną radość przygotowania. Ja wstępnie planuję wesele w Oranżerii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaMic
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 13 Sty 2017, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie ma co zdawać się całkowicie na kogoś, przecież to frajda jak można sobie coś zaplanować. Dobrze mieć do pomocy kogoś z rodziny, przyjaciół, albo nawet wynajętego, ale właśnie do pomocy, a nie wykonania wszystkiego za nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rejczel
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 7 Lut 2017, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze warto zapoznać się z ofertą Restauracji Browar-Lubicz. Byłam tam na weselu. Sala jest bardzo ładna, a obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Jedzenie bardzo mi smakowało i dodatkowy plus za menu dla dzieci. http://www.pl.browar-lubicz.com.pl/wesela warto również przyjść na niedzielny obiad z rodziną, czy znajomymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annababe82
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią 10 Lut 2017, 21:37    Temat postu: ja polecam ten obiekt w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Ślub i Wesele w Krakowie to polecam:

http://saleilokale.pl/pl/4216/Oberza-Sasiadow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misia22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala ślubna, salą ślubną, ale nie ma wesela bez dobrego jedzenia uśmiech. To jest równie ważny punkt. Spróbuj ogarnąć jakiś dobry catering w Krakowie. Jest ich kilka. Mam paru znajomych, którzy polecali catering na wesele z KrkCatering.

Weź coś na próbę może i zobacz jak Ci smakuje, tak będzie najlepiej.
_________________
Catering na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
oskar30i3
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modra napisał:
Ja akurat nie oczekuję od właścicieli sali, aby zajęli się wszystkimi elementami bo samej sprawiają mi ogromną radość przygotowania. Ja wstępnie planuję wesele w Oranżerii.


Popieram takie podejście. Zresztą z tego co widzę, co raz częściej jest spotykane.
_________________
Niedostateczna wiedza bywa groźniejsza od braku wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda_nowak95
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 31 Maj 2017, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam szukać na : http://www.gdziewesele.pl/ posiadają ogromną ilość obiektów w każdej okolicy, każdy znajdzie coś dla siebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 14 Wrz 2017, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie takie zestawienia są pomocne, ale jeśli organizuje się wesele na więcej osób, na 200 czy 300 . W takim przypadku może byc problem ze znalezieniem odpowiedniej sali. Jednak jeśli wesele jest mniejsze to spokojnie można wynająć sobie miejsce z półroczynym wyprzedzeniem.

Ze swojej strony polecam organizację wesela w zamku w Przegorzałach
http://www.uziyada.krakow.pl/pl/klienci_indywidualni/wesela/

Chociaż tam trzeba rezerwować sobie impreze duuuużo wcześniej (czxasami jednak odwołują wesela w ostatniej chwili tak wiec warto jest się pytać). Nie dość,ze miejsce jest cudne to jeszcze mają smaczną kuchnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group