Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w Krakowie- gdzie zorganizować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JurekCatering
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: Kraków/Mogilany

PostWysłany: Czw 12 Maj 2016, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny dworek otoczony parkiem z aleją starych grabów, niesamowity widok na Tatry, romantyczny klimat. To wszystko w odległości 10km od Krakowa. I na dodatek są wolne terminy na 2016r! O jakim miejscu mówimy? O dworku w Mogilanach. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych organizacją wesela w tym niesamowicie klimatycznym miejscu. Szczegóły pod nr tel. 607-913-692. Nasze dane kontaktowe oraz ofertę na organizację wesela znajdą Państwo na stronie http://www.jurek-catering.pl/miejsca-catering/dworek-mogilany, a relację z przyjęcia weselnego na naszym profilu na facebooku - https://www.facebook.com/JurekCatering

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JurekCatering
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: Kraków/Mogilany

PostWysłany: Czw 12 Maj 2016, 10:30    Temat postu: Sala bankietowa Triana - Mogilany k/Krakowa Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do naszej pięknej sali bankietowej Triana w Mogilanach k. Krakowa. Organizujemy przyjęcia weselne od 150 do 400 osób, zapewniamy doskonałe jedzenie, przestronną i klimatyzowaną salę balową, sprawną i fachową obsługę kelnerską. Ofertę oraz galerię można znaleźć na stronie http://wesela.jurek-catering.pl/galeria, a szczegóły oferty pod nr 607-913-692.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Meelka
Gość





PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 7:12    Temat postu: Kraków Odpowiedz z cytatem

Byłam niedawno w Krakowie na weselu i jestem oczarowana. Sala jak z bajki, zrobili taki klimat, że jak para młoda tańczyła pierwszy taniec to się popłakałam ze wzruszenia. Bardzo ładnie, elegancko, smacznie. I pokoje w wysokim standardzie, więc ja jako gość weselny przyjezdny czułam się baaardzo dobrze. To było w hotelu Best Western Efekt Express uśmiech
Powrót do góry
mindyy87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sob 1 Paź 2016, 12:14    Temat postu: Wesele Kraków Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy sale weselną w hotelu Best Western Premier i się opłaciło. Wysoki standard, dobre jedzenie i organizacja. Wielkim atutem przyjęcia weselnego w hotelu są noclegi na miejscu. Dzięki temu też dostaliśmy w pakiecie z weselem apartament dla nowożeńcow. Noclegi dla naszych gości też zaproponowano nam w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabi_
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto 4 Paź 2016, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na czym dokładnie by wam zależało? Bo lokali i sal na wesele w Krakowie i okolicach jest mnóstwo, więc ciężko coś polecić, nie znając szczegółowych wymagań. Wesele ma być duże czy małe? Najlepiej rzucić okiem na tę stronę http://www.saleweselne.com/ , można wyszukać salę wg lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Nie 9 Paź 2016, 8:41    Temat postu: hotel Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę podpowiedzieć QHotel w Krakowie jeśli chodzi o noclegi dla gości, dużo pokoi, wszystko bardzo eleganckie, jedzenie jest pyszne no i lokalizacja jest dobra moim zdaniem, szybki wyjazd z miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agek
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 19
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 14 Paź 2016, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wesele w dworku w Mogilanach, wyglądał dokładnie jak na zdjęciach powyżej. mimo, że było to już, hmmmm 8 lat temu. Naprawdę polecam to miesjce, ma kilka miejsc noclegowych (ok. 30), kilka sal w środku, nie jest wielki, ale bardzo klimatyczny.
A na wesele to warto rozważyć salę triana, również w Mogilanach, byliśmy na zabawie walentynkowej, ładna, duża sala, fajna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnych miejscówek jest całe mnóstwo, tutaj sobie zerknijcie - http://www.chocholowydwor.pl Bierzcie pod uwagę te hotele, które mają naprawdę dobre warunki. Przecież chodzi o wesele, co nie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 20 Lis 2016, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz miejsca jest jeszcze wiele innych aspektów, o których warto pomyśleć. Na przykład organizacja napojów. Fajną ofertę ma firma Iwoniczanka, mają świetną wodę źródlaną w szklanych butelkach, a także najróżniejsze soki. Może warto u nich zamówić napoje na wesele? Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://iwoniczanka.pl/produkty/woda-zrodlana/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja78
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 14:07    Temat postu: Sala Odpowiedz z cytatem

Dworek faktycznie piękny. Mój znajomy jest kelnerem w restauracji "Pod nosem" więc mam informację z pierwszej ręki. Imprezy okolicznościowe na najwyższym poziomie, piękny wystrój, atmosfera i doskonałe jedzenie. Nie wiem jak wygląda to cenowo, natomiast na pewno są tam 3 sale, więc trochę osób się zmieści. Plus można zafundować sobie romantyczną noc poślubną w apartamencie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group