Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PERFUMY Panny Młodej - lista
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 13:48    Temat postu: PERFUMY Panny Młodej - lista Odpowiedz z cytatem

Hej,
Nie wiem, czy taki temat już tu był... Szukałam, ale nie znalazłam; wpadłam jedynie na temat "perfumy i ....co jeszcze ?" http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1996&highlight=perfumy, ale on nie do końca dotyczy tej kwestii, którą chciałabym tu poruszyć oczko

Mnie bardziej chodzi o to, aby ten temat dotyczył listy perfum, które towarzyszyły (lub będą towarzyszyć) Wam w trakcie ślubu.
Dla każdej z Nas jest to jeden z najważniejszych dni w życiu.
Warto więc zadbać o każdy detal. Jednym z nich są właśnie perfumy.

Przede wszystkim powinny być one wyjątkowe, takie, które będą zawsze przywoływały na myśl te wyjątkowe chwile.
Ważne, żeby były też trwałe, by co godzinę nie psikać się (nie będzie na to zbytnio czasu).
Można też postawić na ładny flakonik, który będzie fajnie widoczny na zdjęciach czy filmie oczko

Chciałabym, abyście podały tu nazwy i ceny perfum, z ich krótkim opisem (jakie nuty zapachowe w nich dominują), możecie też wrzucać ich fotki oczko.
Liczę na to, że stworzymy tu interesującą i pomocną listę perfum dla przyszłych Panien Młodych uśmiech

Zatem, jakie są Wasze typy perfum?
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jest już taki temat uśmiech Tylko w innym dziale (nie wiem czemu)
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3709
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz, wyszukiwarka mi tego nie znalazła... No to zrób z tym tematem, co chcesz... choć w tamtym temacie dziewczyny luźno się wypowiadają na temat perfum, a tu można by zrobić typową listę - zero komentarzy, TYLKO nazwy, opis, ceny, ewentualnie zdjęcia. Decyzję pozostawiam moderatorom oczko
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym temacie, jeśli przewertujesz ostatnie strony to też głównie lista perfum się znajduje. Także myślę, że wystarczy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto 29 Mar 2016, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o perfumach z Avon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrianna.otulak
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2016, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do ślubu długo musiałam szukać ładnych perfum. Wiadomo wyjątkowa okazja wymaga odpowiedniego zapachu.
Przewertowałam google oraz luxusportal.pl i natrafiłam na ciekawą markę Shiseido. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Od ślubu regularnie stosuję ich zapachy i na razie jakoś mi się nie znudziły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2016, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Armani Si - Wielbię uśmiech Zdecydowanie wyjątkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenich
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 20

PostWysłany: Czw 4 Sie 2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie kupujcie perfumów z niepewnych źródeł. W ten szczególny dzień wyjątkowo ważne jest, żeby nie użyć jakiejś kiepskiej podróbki, która nie będzie pachniała tak jak byśmy tego chcieli i do tego szybko przestanie pachnieć w ogóle. Szukając ostatnio perfum w internecie natknęłam się na wpis na blogu, mówiący o tym, jak rozpoznać czy perfum jest oryginalny. Zresztą zajrzyjcie same: http://blog.perfumeriainternetowa.pl/2016/07/18/sprawdzic-perfumy-naprawde-sa-oryginalne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenich
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 20

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2016, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić trochę informacji o perfumach i ich składach. Warto wiedziec jakie zapachy są dobre, jakie połączenia się sprawdzają. Polecam ten artykuł: http://blog.divanii.pl/2016/09/12/nuty-perfumach-czym-naprawde-sa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group