Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weekend poślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CorneliaPal
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekend poślubny to też fajna opcja, albo po prostu wyjeźdźcie sobie nad polskie morze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pojechaliśmy na nasz weekend poślubny (który przypadał pod koniec grudnia) w podróż nad morze do Gdyni uśmiech Ugościł nas Hotel Nadmorski, gdzie odbywał się bal sylwestrowy. Wzięliśmy w nim udział uśmiech Było naprawdę romantycznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina09
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku wybrałam się z moim mężem na weekendową podróż poślubną nad malownicze Jezioro Powidzkie. Zatrzymaliśmy się wówczas w poleconym nam pensjonacie, który okazał się naprawdę śliczny i przede wszystkim tani. A muszę tutaj podkreślić, że pokoje 2 osobowe oferowane przez właściciela były naprawdę piękne i dobrze wyposażone - mieliśmy własną łazienkę i telewizor. Bardzo mile wspominam tamten czas, nasz weekendowy miesiąc miodowy upłynął nam na rowerowych przejażdżkach, romantycznych ogniskach nad jeziorem oraz wyprawach kajakowych. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina G
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Nie 9 Gru 2018, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam miejsce rancho Colorado w Trzcielu, jest tam bardzo ładny hotel, basen. piękne miejsce jeśli chodzi o nature- jeziora, lasy, można wypocząć, zrelaksować się, pojeździć konno- jeśli ktoś lubi. Ja jestem oczarowana tym miejscem i myślę, że dla każdego cos się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją na taki weekend może być Zamek w Janowie Podlaskim. Ładna okolica a sama miejsce kameralne i przytulne. Można odpocząć i się zrelaksować- mają cudowne, nowoczesna spa!uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw 13 Gru 2018, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poślubny, czy przedślubny! oczko Też polecam Zamek w Janowie Podlaskim, można wspaniale tam odpocząć. Bardzo sobie też chwalę ich jedzenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może podróż do Sandomierza? Bardzo fajne miasto, warto odwiedzenia. Ostatnio oglądałam pokoje w Sandomierzu na https://grillsolo.pl i myślę, że takie właśnie noclegi sprawdzą się na wypad na weekend. Wiele osób szuka czegoś praktycznego, taniego i wygodnego. Myślę, że to miejsce właśnie takie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagwojt82
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli nawet na weekend poślubny to polecam Barcelonę.
_________________
Rozlicz swój PIT na https://skarboweurzedy.pl lub https://urzadskarbowy.com.pl, zobacz ciekawy blog medyczny MedLabo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No super opcja oczko czasami nie ma się całego tygodnia czy nawet dwóch. My tak robiliśmy i zostaliśmy w hotelu w którym robiliśmy wesele - http://podzielonymdebem.pl/pl.html tam mają takie piwne SPA - cudnie było! relaks, tylko my, do tego dobre przekąski. Da się odpocząć i celebrować czas w ten sposób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 14:29    Temat postu: kitesurfing Odpowiedz z cytatem

kitesurfing
brew pozorom kitesurfing ( czasem w opisie występuje: kajtsurfing ) to sport bezpieczny, którego nauka nie trwa zbyt długo. Uczyć może się prawie każdy – ograniczeniami są wiek (co najmniej 12 lat, górnego limitu nie ma uśmiech i waga – przynajmniej 40 kg.
Aby rozpocząć naukę, trzeba posiadać podstawowe umiejętności pływania i pozytywne nastawienie, bo najważniejszy jest FUN z uprawiania sportu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group