Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weekend poślubny
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto 7 Paź 2014, 10:13    Temat postu: Weekend poślubny Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wiele par ma podobną sytuację do mnie, a mianowicie nie bardzo stać mnie na podróż poślubną. Dlatego zastanawialiśmy się z narzeczonym nad samym weekendem poślubnym, Jak miałoby to wyglądać? Myślalałam o apartamencie w miejscu gdzie w sumie i tak robimy wesele.

http://www.palackotulinskich.pl/oferta-specjalna?OfferID=13074

Pokój tylko dla nas, szampan, uroczy ogród..
myslicie ze to bedzie fajna opcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Finezja
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 42

PostWysłany: Wto 7 Paź 2014, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marika223, a znasz jakiekolwiek inne miejsce niż Pałac Kotulińskich??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli miałabym myśleć o samym tylko weekendzie poślubnym to wybrałabym jakiś ośrodek SPA w jakimś pięknym miejscu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolałabym wybrać się w góry Very Happy
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sob 27 Gru 2014, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie nad apartamentem to ja mam jeden do polecenia - bardzo luksusowy, w Tatrach - Zakopane apartamenty na ZakopaneApartamenty24.pl - pobyt tam może i nie należy do najtańszych, ale jeśli to ma być weekend poślubny to wydaję mi się, że warto. I z tego co kojarzę to w okolicach znajdziesz jakieś SPA do którego moglibyście się jeszcze wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PysiuMisiu
Gość





PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to może w takim razie weekend nad morze? My byliśmy, tydzień co prawda, ale nieważne, w Gąskach, w ośrodku Aga. Bardzo przyjemny hotel, morze pod nosem, a i jest miejsce do relaksu, bo mają SPA na miejscu. Nam było tam baaardzo dobrze uśmiech
Powrót do góry
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2016, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noc w miejscu, w którym robicie wesele to nie weekend poślubny, tylko noc poślubna oczko Moim zdaniem powinniście wybrać się w jakieś miejsce, którego jeszcze nie widzieliście. Tak aby mieć miłe wspomnienia na przyszłość. Biura podróży oferują wiele ofert wycieczek weekendowych;
http://www.swiatwypoczynku.pl/kategorie-wycieczek/weekendowe/9/

Trwają one najczęściej od piątku do poniedziałku. Kosztują o wiele mniej niż dłuższe wyjazdy. Bedziecie za to mogli zobaczyć jedno ze znanych miast europejskich takie jak
Barcelona
Londyn
Lizbona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią 25 Lis 2016, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić naprawdę piękne miejsce, gdzie warto wybrać się we dwoje http://www.palacmierzecin.pl/ idealnie pasuje na podróż poślubną oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toma001
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 1 Lut 2017, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wołał polecieć zagranicę - teraz czarterami można dostać się praktycznie wszędzie w Europie - nawet parę dni na Krecie, czy na Rodosie - to dla mnie lepsze niż pojechanie w Polskę i siedzenie w deszczu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
petrako40
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żoną po ślubie udaliśmy się do Hotelu Nowa Gdynia gdzie korzystaliśmy ze spa oraz innych atrakcji. Dzięki temu, że z pracy mieliśmy tam konferencje okazało się, że hotel ma inne ciekawe miejsca, równie piękne jak ta sala konferencyjna łódź. Otoczenie hotelu zachęca do długich spacerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group