Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plener podczas wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 16 Paź 2015, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby plenery ślubne w czasie wesela są niemodne. Jednak ja zauważam, że pojawia się coraz więcej obiektów (pałacyków, sal weselnych), które mają wokół siebie świetnie zagospodarowane tereny zielone itp. Daje to świetną okazję do wykonania takiej sesji.
Przykład? Pałac Romantyczny w Turznie obok Torunia. Genialna miejscówka, do tego by całą uroczystość zamknąć w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pią 16 Paź 2015, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na spotkaniu z fotografem uzgodniliśmy, że skoro mamy ładny ogród przy sali, ze stawikiem, ławeczkami i generalnie fajnie zielono to jakiś mini plener tam po prostu zrobimy. Przy okazji kamerzysta nakręci też odpowiednie wstawki do filmu od razu uśmiech

Na dłuższy na pewno bym się nie zgodziła, żeby gdzieś jechać. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajab
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon 21 Gru 2015, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moda modą, a emocje, które towarzyszą młodej parze w dniu ślubu są niepowtarzalne!

Nie każdy ma tez czas umawiać się na dłuższą sesję w innym terminie, tym bardziej, że towarzyszy temu makijaż, fryzura...

Warto rozważyć sesje w dniu ślubu.
_________________
Love & Lifestyle Photography
www.kajabalejko.com
https://www.facebook.com/balejkophotography/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Gru 2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam fotograf od razu odradził taką sesję. Mówił, że wykonanie fajnych zdjęć wymaga wielu godzin wspólnej pracy. Jak jest sesja, która trwa godzinkę to to jest seria ustawianych fotek. Nie ma się co czarować, że to będą arcydzieła. My chcemy mieć sesję w pięknym miejscu, do którego dojazd zająłby nam sporo czasu.
Szkoda mi mojego wesela na to, żeby biegać gdzieś z fotografem i tracić tak cenne minuty zabawy.
Przeglądając zdjęcia najlepszych fotografów w moim mieście, zauważyłam, że najlepsze zdjęcia plenerowe to takie, które odbywały się w dniu innym niż ślub.
Takie moje zdanie:).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Nam fotograf od razu odradził taką sesję. Mówił, że wykonanie fajnych zdjęć wymaga wielu godzin wspólnej pracy. Jak jest sesja, która trwa godzinkę to to jest seria ustawianych fotek. Nie ma się co czarować, że to będą arcydzieła. My chcemy mieć sesję w pięknym miejscu, do którego dojazd zająłby nam sporo czasu.
Szkoda mi mojego wesela na to, żeby biegać gdzieś z fotografem i tracić tak cenne minuty zabawy.
Przeglądając zdjęcia najlepszych fotografów w moim mieście, zauważyłam, że najlepsze zdjęcia plenerowe to takie, które odbywały się w dniu innym niż ślub.
Takie moje zdanie:).


efcia i bardzo dobrze wam powiedział uśmiech Sesja nie trwa 15 min... Jest to czas dla fotografa by się bardziej wykazać, pomyśleć nad ujęciami - różni się to sposobem fotografowania podczas dnia ślubu.
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zumme
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon 9 Maj 2016, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No plener rzecz ważna my mieliśmy tak sobie niestety nad rzeką jak już słońce zaszło fajnie to wyglądało uśmiech ale mogło być lepie... wtedy jeszcze nie znalałam takich stronek ,czy inne wyszukiwarki fotografów i po prostu wzięłam to co było na rynku, a szkoda bo zdjęcia są robione tylko raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szablony
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Maj 2016, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnych zdjęć, dopracowanych z pleneru nie da się zrobić w ciągu godziny (chyba że robi je fotoreporter z wyścigów samochodowych). Plener można zrobić za dwa tygodnie a nawet 4 tygodnie. Ważne aby była odpowiednia pogoda, spokój i czas. Można też do pleneru wybrać innego fotografa.
_________________
zapraszam na mój blog o fotoalbumach i fotoksiążkach: www.szablony.in/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Nie 31 Lip 2016, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia z pleneru są takie piękne! Niestety mój przyszły mąż nie chce się zgodzić na profesjonalną sesję. To strasznie zakompleksiony typ, ma trądzik młodzieńczy leczenie trwa już bardzo długo i niby widać rezultaty, ale on jest uparty...Mówiłam mu, że zdjęcia mogą być wyretuszowane, że nic nie będzie widać, ale on nie chce słuchać. Jak do niego przemówićpytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 1 Sie 2016, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagienka56 napisał:
Zdjęcia z pleneru są takie piękne! Niestety mój przyszły mąż nie chce się zgodzić na profesjonalną sesję. To strasznie zakompleksiony typ, ma trądzik młodzieńczy leczenie trwa już bardzo długo i niby widać rezultaty, ale on jest uparty...Mówiłam mu, że zdjęcia mogą być wyretuszowane, że nic nie będzie widać, ale on nie chce słuchać. Jak do niego przemówićpytajnik?


Może to być trudne. Ważne żeby czuć się dobrze z fotografem - jeśli będzie to ta sama osoba co w dniu ślubu nie będzie już takich nerwów. Druga sprawa, to jeśli fotograf wie, że Para bądź jedna osoba jest skrępowana, powinien robić zdjęcia w sposób dyskretniejszy, ze spokojem uśmiech Oby się udało!
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
K-motion_pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: Łagiewniki Dzierżoniowskie

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem można to spokojnie ze sobą pogodzić i np: wykonać zdjęcia w plenerze w bliskiej odległości od sali weselnej, wówczas naprawdę nie będzie żadnego problemu. Co innego jeżeli chcemy mieć sesję gdzie indziej lub akurat nie ma pogody, ale wszystkie szczegóły można spokojnie ustalić z fotografem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group