Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy początek Mani i Jej Współmałżonka! :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 16 Lut 2015, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na tych zdjęciach rzeczywiście jesteśmy podobne, ale na żywo łatwo nas odróżnić Very Happy Dzieli nas 6 lat, także to już sporo uśmiech

Kasiu tak to mój dom - ale to rodzinna kamienica, zbudowana przez mojego pradziadka dla 4 dzieci uśmiech Przy czym moi Rodzice zajmują połowę domu, 1/4 jest nasza i w przyszłości się tu mamy zamiar wprowadzić i 1/4 mojego wujka, który mieszka w USA także to nasza graciarnia. Płacimy 3 200 zł, także jak na fotografa sporo, ale to pamiątka na całe życie i cieszymy się z jakości jego pracy uśmiech

Dziękuję oczko

Tynka malowałam się sama oczko Nawet wstawiałam swoje posty i próbne makijaże w wątku o samodzielnym malowaniu się uśmiech Byłam na 3 próbnych i w żadnym nie czułam się dobrze w końcu zdecydowałam się jedynie na doklejenie rzęs u kosmetyczki uśmiech W dniu ślubu obecność fotografa tak mnie zestresowała, że makijaż wykonałam dwa razy szybciej niż próbne Very Happy No i później pomalowałam jeszcze Mamę uśmiech Natomiast na sesję malowałam się w samochodzie oczko Przyjechaliśmy z Łodzi do rodziców, Mąż odstawił mnie do fryzjerki i sam pojechał do Rodziców, po czym wraca po mnie i mówi, że zostawił w Łodzi spodnie od smokingu Very Happy Więc szybko wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy Very Happy Po powrocie zahaczyłam jeszcze o fotografa, który zrobił mi zdjęcia dowodowe i urząd, w którym złożyłam wniosek o wydanie dowodu i ... zostało nam jakieś 15-20 minut żeby wziąć prysznic i się ubrać.... Very Happy A fotograf zadzwonił w międzyczasie, że jest już w umówionym miejscu i w sumie to może nas jeszcze w domu odwiedzić, ale jak się latwo spodziewać odmówiliśmy Very Happy To był szalony dzień Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam na fejsbuku i kopara mi opadła Very Happy piękne zdjęcia modelka pierwsza klasa Very Happy i w kolorach jesieni świetny efekt uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo Cię znaleźć na FB oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domcia, dzięki Very Happy Ale muszę przyznać, że fotograf potrafi fajnie ogarnąć sprawę! Fajnie, że zwróciłaś uwagę na jesienną otoczkę uśmiech Cieszę się, że mieliśmy taką sposobność, by w tym czasie mieć sesję uśmiech

Asiu, czyżbyśmy właśnie zostały znajomymi? uśmiech Jak mnie znalazłaś? Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w znajomych Kasię z forum i oglądając coś u niej zobaczyłam Twóją buzię i pokojarzyłam :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok to już jestem pewna, że zaakceptowałam zaproszenie od Ciebie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też zaproszę, w sumie nie trudno cię znaleźć w linku do filmu na youtube jest twoje imię i nazwisko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka rzeczywiście, już zupełnie o tym zapomniałam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 20 Lut 2015, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zdjęcia ominęły więc bardzo proszę o linka na pw jeżeli to nie problem oczywiście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 22 Lut 2015, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, wysłałam Ci linka oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group