Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy początek Mani i Jej Współmałżonka! :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 20:57    Temat postu: Nowy początek Mani i Jej Współmałżonka! :) Odpowiedz z cytatem

Zabieram się za pisanie wspomnienia z dnia naszego ślubu uśmiech Opis powinien być w miarę krótki uśmiech

W czwartek wróciliśmy z sali przed godziną 23, narzeczony odwiózł mnie do domu, gdzie miałam jeszcze trochę zabiegów pielęgnacyjnych przed sobą i po północy położyłam się spać, mega wymęczona. Mój sen w dniu ślubu zakończył się o godzinie 3 rano - za nic w świecie nie mogłam zmusić się do zapadnięcia w dłuższą drzemkę (możliwe, że na pare chwil udało mi się zdrzemnąć, ale nie jestem pewna). Wstałam całkowicie zmęczona przed 8 rano, zadziwiała mnie zupełnie spokojna atmosfera u mnie w domu, poszłam pod prysznic, ubrałam się, a następnie pojechałam do fryzjerki. Ostatecznie fryzura okazała się być o wiele piękniejsza niż na próbie oczko Niestety na zdjęciach nie widać jej uroku - miała prześliczne boki i tył oczko Wracając od czesania odebrałam wszelkiej maści bukiety i butonierki, a następnie wróciłam do domu, gdzie czekał już na mnie fotograf, który przyjechał o pół godziny za wcześnie oczko Nie potrafiłam się przy nim rozluźnić przez cały czas jego pobytu w moim rodzinnym domu, mimo że mężczyzna bardzo sympatyczny, podobnie jak kamerzysta, który był obecny jedynie przy ubieraniu uśmiech Także po moim powrocie do domu zajęłam się makijażem, z którym wyrobiłam się w pół godziny (z powodu tego spięcia się przy nim wszystko robiłam bardzo intuicyjnie i całość zajęła mi dwa razy krócej niż próba wykonywana przed wieczorem panieńskim), zdążyłam jeszcze pomalować moją mamę uśmiech Następnie fotograf pojechał na ubieranie do narzeczonego i miałam trochę spokoju uśmiech W tym czasie pojechałam do makijażystki, żeby nałożyła mi kępki rzęs oraz założyłam całą ślubną bieliznę - podczas zakładania biustonosza pekło mi plastikowe zapięcie ramiączka i mama musiała mi je doszywać (drugie pękło podczas rozbierania się już rano). Ok 14.30 zjawili się wszyscy podwykonawcy i zaczęło się ubieranie - przypuszczam, że cała część domowa będzie wyglądała bardzo sztywno, bo taka też była język Po 15 przyjechał narzeczony z rodzicami - zrobiłam na Nim duuże wrażenie Very Happy Ulżyło mi Very Happy Odbyło się szybkie błogosławieństwo bez żadnych świadków, mieliśmy sporo czasu wolnego, więc kilkanaście minut dla nas i dla świadków i wyszliśmy z domu. Na podwórku orkiestra, samochód już czekał na nas, rodzice i chrzestny z żoną zebrani, a my wsiedliśmy, udając się w podróż będącą wstępem do rozpoczęcia nowego życia uśmiech Przed kościołem byliśmy ok 15.35, świadkowie posiedzieli z 10 minut z nami, następnie udali się podpisać dokumenty, a my czekaliśmy z wyjściem do ok 15.55 (tak, jak planowaliśmy - chcieliśmy uniknąć oglądania nas przez gości czekających przed kościołem, ale się nie dało uśmiech. Od samej pobudki w ogóle nie stresowałam się, zupełnie nie czułam, że biorę ślub, już nawet mega zmęczenie w ciągu dnia gdzieś się ulotniło. Za próg kościoła weszliśmy zupełnie bez stresu, a gdy zobaczyłam jednych, drugich, trzecich znajomych, to już w ogóle buzia mi się szczerzyła Very Happy Gdy zobaczyliśmy, ile jest osób w środku, z jednej strony ucieszyliśmy się, a z drugiej gdzieś tam marzyliśmy sobie, że w tym dniu będzie nam towarzyszyło ich więcej. Zespół zaczął grać Arię na strunie G (wykonanie tak piękne, pełne ciepła, delikatności, piękniejsze niż wersja słuchana przeze mnie w internecie) podszedł do nas ksiądz, przywitał nas, a ja sama dziwiłam się, że idę w kierunku ołtarza bez cienia stresu, a jedynie susząc zęby. uśmiech Msza była... co tu dużo mówić... piękna po prostu... Przy czym tak strasznie mało pamiętam... bardzo czekam na płytkę. Zespół grał PRZEślicznie, moja koleżanka cudownie zaśpiewała psalm, świadek super przeczytał czytanie i modlitwy wiernych, a ksiądz mówił do nas (niestety teraz pamiętam tylko to, że podkreślił fakt, że sami wybieraliśmy czytanie i ewangelię (poza tym również psalm i modlitwy wiernych)), a my podczas przysięgi mówiliśmy pewnie - poprosiliśmy o brak pomocy od strony księdza, przysięgę mówiliśmy z pamięci, co chwaliło później wiele osób oczko Jedyny problem miałam przy zakładaniu obrączki, która zatrzymała się w połowie palca męża i nie chciała przejść dalej - musiałam dopomóc sobie drugą ręką i na szczęście weszła do końca uśmiech Po przysiędze i nałożeniu obrączek odwróciliśmy się do gości i... zamurowało nas... kościół był pełen... Msza była cudowna i wiele osób mówiło, że jeszcze nigdy nie było na takim ślubie uśmiech Oboje byliśmy bardzo spokojni i szczęśliwi uśmiech

Po ślubie czekały nas niekończące się życzenia uśmiech Usłyszeliśmy wieele pięknych słów, potem udaliśmy się pod pomnik papieża zanieść bukiet kwiatów, po drodze mijając starsze małżeństwo. Niektórzy goście robili nam wtedy zdjęcia (pomnik znajduje się przy parkingu), wróciliśmy do samochodu, świadkowie i kierowca dopakowali prezenty i ruszyliśmy w drogę uśmiech Goście czekali na nas już zniecierpliwieni bardzo długo przed salą, ale my nic specjalnie nie przedłużaliśmy. Pojawiliśmy się przed salą, zostaliśmy przywitani, zbiliśmy kieliszki, a Mąż przeniósł mnie przez próg uśmiech Rozpoczęło się wesele uśmiech Kolejny problem pojawił się przed pierwszym tańcem, kiedy zespół podszedł do nas i powiedział, że nie może otworzyć płytki z naszym pierwszym tańcem.... Wówczas pierwszy raz się zestresowaliśmy. Na szczęście mój Mąż jest programistą, więc opanował sytuację i mogliśmy zatańczyć do utworu, do którego tańczyliśmy 8,5 roku temu i który zapoczątkował nasz związek. uśmiech Goście byli.. szczerze zachwyceni naszym wykonem,a my czekamy na filmik uśmiech Podczas zabawy weselnej staraliśmy się pogodzić rozmowy z gośćmi z tańcami, ale niestety nie dało rady się rozdwoić. Mimo wszystko dawaliśmy z siebie wszystko. Prawie w ogóle nie było nas przy stole, omijały nas kolejne posiłki, na szczęście kelnerki przyniosły nam w trakcie wesela porcje jednego posiłku i połozyły na stole, to doczekaliśmy się ich spożycia uśmiech Byliśmy zachwyceni, gdy zespół zaczynał śpiewać przyśpiewki między stołami, a stół znajomych porwał się do góry i zaczął śpiewać - bezcenne wrażenie dla nas jako dla Młodych uśmiech Podczas przyśpiewek chodziliśmy między stołami i bujaliśmy się z gośćmi powodując, że kołysało się o wiele więcej osób, niż bez naszej obecności uśmiech Księga gości i drzewko zrobiło furorę - mamy mnóstwo wpisów i odciskówwykrzyknik! uśmiech Jedzenie było wyśmienite i wszyscy byli zachwyceni, kwiaciarnia wykonała niesamowitą pracę i kobitki zrobiły nam prześliczne bukiety na stoły, nasze przeróbki sali jadalnej wyszły świetnie, światła na sali tanecznej wyglądały rewelacyjnie, ogólnie goście byli zachwyceni, mówili, że nie byli jeszcze ani na takim ślubie,ani na takim weselu, że nie byli jeszcze na tak dopracowanym ślubie i weselu. Włożyliśmy w to wszystko mnóstwo pracy i wszelkie ciepłe słowa są jak miód na nasze serce uśmiech A teraz już jesteśmy małżeństwem i zgodnie przyznajemy, że to była najlepsza decyzja w naszym życiu! No i nareszcie zamieszkaliśmy razem uśmiech

Wstawiam kilka zdjęć uśmiech

.....
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Pią 17 Paź 2014, 16:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madziu jeszcze raz gratuluję Wam i życzę dużo miłości i szczęścia! Opis świetny miło się go czytało bardzo uśmiech mam nadzieję że zobaczę Wasz taniec oczko ja mszy też niewiele pamiętam i miałam nadzieję że obejrzę na płycie ale okazało się że na płycie jest tylko jakieś 10minut kościoła ale w sumie to nie rozpaczam aż tak bardzo język Najlepszego na nowej drodze życia i byście byli tak szczęśliwi jak w tym dniu :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Wyglądałaś ślicznie uśmiech Wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje wykrzyknik Przepięknie wyglądałaś wykrzyknik uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani, moje gratulacje! uśmiech Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. uśmiech

Wyglądaliście świetnie. Piękna z ciebie kobieta!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani piękna relacja:) No i jak ślicznie wyglądałaś Very Happy Dekoracja baaaaardzo mi się podoba:) Jeszcze raz wszystkiego dobrego:*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego najlepszego wykrzyknik Pięknie wyglądaliście uśmiech Dekoracje faktycznie zachwycające!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie. Pięknie wyglądałaś i jesteś śliczną dziewczyną. Wszystkiego dobrego Wam życzę uśmiech uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglądaliście świetnie, jesteś prześliczną dziewczyną! uśmiech Młodziutką i w takim romantycznym typie urody... uśmiech Makijaż wygląda super, fryzura też uśmiech
Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 26 Wrz 2014, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego ! Pięknie wyglądałaś uśmiech Zresztą wszystko piękne Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group