Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabytkowy samochód czy nowoczesny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie taka bardzo długa, bo mamy krótszą (chyba są jakieś dwie długości). U nas czasem się spotyka na ślubach.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcia123
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Jawor

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jechałam mercedesem w190 i nie narzekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gregor_28
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 19 Gru 2014, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie raczej nie było spinania się o samochód. Wybraliśmy po prostu w miarę ładny od wujka pożyczony. Tak naprawdę jak się przystroi samochód to marka schodzi na drugi plan.
_________________
Chwytaj dzień!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mentoss
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Pon 29 Gru 2014, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie samochód powinien być po prostu zadbany, czysty, sprawny i dobrze się prezentujący, to nie musi być BMW czy Mercedes, wystarczy normalny sedan uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 31 Gru 2014, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam słabość do retro, w tym do takich samochodów, są niezwykle stylowe i klimatyczne, dlatego też jesteśmy zdecydowani właśnie na taki stylowy retro samochodzik. Im starszy tym lepszy uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michaladamczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podobają się stare amerykańskie samochody np. mustang. Z chęcią bym takim pojechał do ślubu i sam mógłbym prowadzić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anna_panna
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią 9 Sty 2015, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym jechać do ślubu starym Mercedesem, ale mój narzeczony woli nowoczesne samochody. No i tu mamy problem, nie wiem jak my dojdziemy w tej kwestii do porozumienia;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adaś Stówa
Gość





PostWysłany: Wto 20 Sty 2015, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie nowoczesny, super wypas komfort, napewno taki jakim jeszcze nie jechałem no i oczywiście żona niech sie wypowie. A jak sie nie zna to niech się podszkoli
Powrót do góry
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko będzie tutaj doradzić szczególnie jeśli Pan Młody ma inny pomysł od Panny Młodej. Wtedy wyliczanka lub moneta...orzeł czy reszka i et voila! Albo...kłótnia...nie...wróć tego nie chcemy oczko

Może tak...plusy aut zabytkowych: są zawsze unikalne i rzeczywiście przykuwają uwagę. Minusy: są głośne, nie są demonami prędkości i często się psują tuż przed lub w trakcie wesela ( widziałem już coś takiego ze 2 razy ). Auta takie mogą również nie być wyposażone w klimę a ślub w sierpniu przy niemalże 40 stopniowym upale dla makijaży Panny Młodej to kiepski pomysł.

W przypadku aut sugeruję sprawdzenie auta, sprawdzenie stanu technicznego, książki serwisowej ( w końcu koneser takich aut musi o nie dbać nie?! ). Podpisanie umowy z karą umową to jest konieczność! W razie czego miejcie auto zapasowe a jesli...odpukać... coś się stanie w trakcie wesela... no to coź auto taty albo wójka...sorry Life is brutal and full of zasadzkas oczko

Auto nowe: też potrafi robić wrażenie, te ledy, ryk silnika, prędkość, wygoda i klima. Czy auto nowe zrobi wrażenie? To zależy od marki...dekoracji...może i technologii? O co mi chodzi z technologią? No np. auta hybrydowe są ciekawostką dla ludzi. Ostatnio jak się wybrałem na wesele wszyscy byli zdziwieniu że auto tak szybko wystrzela jak rakieta a nic nie słychać...bo było na prąd...potem pytanie o zasięg takiego auta a odpowiedź...dalsza niż w TDI. SZOK- AUTO BEZ TANKOWANIA ZE STOLICY POLSKI DO STOLICY CHORWACJI DA RADĘ! No ale podczas wesela to Pan i Panna Młoda są bohaterami a nie auto ale trudno nie podziwiać takiego pojazdu tym bardziej że ekologia robi się całkiem SEXY oczko

Pamiętajcie o umowie! Bez względu na rodzaj auta miejcie papier na wypadek gdyby...boję się tego słowa wymawiać ale wiecie o co common oczko

Kochani życzę wam udanego Weseliska i szerokiego uśmiechu na zdjęciach i by został już taki na waszych twarzach oczko
_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się nowoczesne samochody, ale na dzień ślubu chcemy, by było wyjątkowo i pojedziemy samochodem retro. Wynajmiemy Buicka z Pałacu Brzezina.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group